Bumblebeee Skrevet 1. januar 2013 #1 Skrevet 1. januar 2013 Var utrolig lite respons inne på trimesterforum denne nyttårsdagen, så da spør jeg dere som er/har vært gravide her inne. Jeg har hatt en del menssmerter i første trimester, noe jeg regner som vanlig. De siste par dagene har dette tatt seg opp, kjenner det både i mage og rygg. Er 14 uker. Ikke noe blod, selv om jeg føler at mensen kommer hvert øyeblikk. Er det bare voksesmerter? Blir jo litt bekymret.
Bumblebeee Skrevet 1. januar 2013 Forfatter #2 Skrevet 1. januar 2013 Kan legge til at jeg er tredjegangs, men kan liksom ikke huske at det var sånn med de andre.
Cmyk Skrevet 1. januar 2013 #3 Skrevet 1. januar 2013 Det er vanlig med forskjellige typer «vondter» i svangerskap, men om det er ofte, og du er bekymra, ville jeg ringt fastlegen eller jm i morgen og bedt om å få komme inn på en sjekk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå