Gå til innhold

Hva er for mye ronking??


Anbefalte innlegg

Skrevet

har vært sammen med kjæresten min i over ett år. vi bor ikke sammen enda, men er sammen/sover sammen nesten hver natt likevel.

 

Vi er åpne med hverandre, og vi begge onanerer når vi er for oss selv. Sunt med litt onani :P

 

Jeg har aldri hatt problemer med å tenke på at han ser på porno eller ronker tidligere, men jeg merker at det begynner å..vet ikke..irritere, meg kanskje, litt nå. Vet ikke hvorfor.

 

De få nettene vi sover fra hverandre, og de dagene vi ikke er sammen, så kan han se på porno og ronke opp til 3 ganger på en dag, etter jobb! Er ikke det vel drøyt?? Han sier at det mest er fordi han kjeder seg, men likevel..

 

I tillegg er det ikke slik at han er et umettelig sexdyr som mååå ha sex hver dag vi er sammen..

jeg begynner å lure på om han rett og slett har ronket så mye at han har nedsatt følelse i penishode hans, for noen ganger må han rett og slett konsentrere seg for å komme, og han sier det er pga dårlig friksjon. DET er veldig gøy for meg å høre ja..

 

Så det skal være sagt, så pleier jeg å ta meg noen runder alene av og til, men flere ganger hver dag til porno? Hva gjør deres menn??

 

Anonym poster: c8648ac448c1152f9bd966b561fe57d2

Videoannonse
Annonse
Skrevet

noen?

 

Anonym poster: 7b5591ed5809727e3dc93be97599b761

Skrevet

Aner ikke hvor ofte han runker, det får han ha privat.

Onanerte selv tre ganger om dagen til porno uten at det hadde noe å si når det gjaldt mine følelser for daværende partner.

 

Anonym poster: 1d56a73d4d0c2dd6267ea31a9e19626c

Skrevet

Mannen min jobber mye og vi har fire barn rundt oss til enhver tid når vi er hjemme, så eneste stedet det blir ronking her i huset er i dusjen ;)

 

Anonym poster: e6afaf102dc2907a8546a81b6eb01d37

Skrevet

Vet du, jeg aner ikke hvor ofte mannen min runker, og ikke bryr det meg heller, så lenge det ikke går utover vårt sexliv på noen måte.

 

Jeg har heller ikke noe behov for å rapportere til ham hver gang jeg tar saken i egne hender, for å si det sånn. Så jeg synes slike ting er privat, og får være opp til den enkelte.

 

 

Men som sagt, dropper man sex med partneren til fordel for porno og onani, da blir det litt verre.

Skrevet

Hvordan kan hans private onanering plage deg? Det skjønner jeg ikke...

 

Anonym poster: 00c3da6ed697f13910d9b86b55b68d5f

Skrevet

OMG! Det der høres ut som en jeg drev og datet...

 

Synes hele fyren var merkelig...og når jeg fant ut at han ikke var til å stole på og egentlig en stor drittsekk var det takk og farvel.. Initalene hans er PIB

 

Tror forøvrig det er veldig unormalt og holde på slik som det der. Han jeg snakker om måtte for det meste avslutte på egen hånd når vi hadde sex, bokstavlig talt, for at det skulle gå for han - fordi han hadde nappet løken for mye og hadde dårlig følelse. Han lå der og dro og dro i et vilt tempo med den største konsentrasjon for og komme seg i mål, yjikes! Ikke særlig sjarmerende og ligge ved siden av mens hele senga ristet mens han holdt på.

 

Glad jeg er sammen med en som er normal nå.

 

Anonym poster: c465bb386f680fe51d6b5f202962cd1b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...