Gå til innhold

Sært å slette innlegget om naive brukere


Anbefalte innlegg

Skrevet

når hovedtråden står igjen med link til det innlegget... Får litt følelse av sensur her innimellom.

 

Anonym poster: 6499b4739476c73f309cd88b4e8be975

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Moderatorene leser jo ikke det de sletter i det hele tatt. Det har vi fått bevist de siste dagene, der et innlegg der en bruker klaget over ungene som ødela klær fikk slettet innlegget sitt, mens en skikkelig hetsetråd fikk stå.

 

Aner ikke hva moderatorene egentlig får betalt for jeg, med tanke på den latterlige jobben de gjør.

Skrevet

Synes og det er latterlig.. Her om dagen fikk en skikkelig hetsetråd stå i 1,5 døgn før den ble fjernet. Skjønner ikke helt poenget med moderator da..

Skrevet

Hvilken tråd ble slettet?

 

Anonym poster: f49b5a1e91dbbe0619346503ee16bbe6

Skrevet

Den som het noe sånt som "Dere som tror alt dere leser her inne". Er jo reneste Sovjetstat dette :P

 

Med en gang en av Hjerte-damene klager på noe, så blir det sensurert vekk.

 

Anonym poster: 6499b4739476c73f309cd88b4e8be975

Skrevet

Ja, alle dere koze-schmoze damer som lager fjollete <3 overalt....

 

Anonym poster: 6499b4739476c73f309cd88b4e8be975

Skrevet

Holder med ett litt kritisk innspill så sutrer <3 gjengen til moderator og det blir slettet. Tvilsomme greier...

 

Anonym poster: 6499b4739476c73f309cd88b4e8be975

Gjest jule-Juliea
Skrevet

Hæ hjertedamer hvem er de? Lærer stadig nye ord her på dib, hjerterdame for meg var dronningen i en kortstokk...

Skrevet

Er mye mer glad i <3 <3 enn å spy eder og galle.....

Skrevet

Er vel en av dem jeg da om jeg ser på nicket mitt :P vil heller være koze-smoze enn å være anonym, negativ og mistenksom til alle.. <3 <3 <3

Skrevet

Moderator sletter alt som blir rapportert. Lettere enn å lese gjennom alle trådene. Fy faen!! Hiv dem og kast på ræva ut... Eller noe sånt

 

Anonym poster: f361341058dcdfb98b07ef61bd02dc38

Skrevet

Jeg skrev noe på den tråden men den ble slettet raskt etter innlegget mitt ble publisert så sikkert ingen som rakk å lese det.

 

For noen år siden var jeg med i en termingruppe på babyverden.

En av de mest populære jentene på den gruppa hadde en 3-4åring, fikk tvillinger som da var grunnen til at hun var med i samme termingruppe og ble gravid igjen kort tid etter fødselen med spiral.

Hun virket til å ha det perfekte liv. Var pen, populær, hadde en kjekk og snill mann osv. Men hun virket så ekte siden hun også skrev om problemer med babyene, sykehusinnleggelser, tabber osv.

 

En dag hadde hun logget seg inn med feil bruker når hun skulle svare på noe i en annen termingruppe hun var med i. Det viste seg å være ei 19 år gammel jente som slet psykisk og flyktet fra virkeligheten ved å lage flere forskjellige brukere på babyverden. Hun hadde en bok hvor hun hadde skrevet opp de forskjellige nickene og informasjon om de sånn at hun skulle klare å huske hvilket liv de forskjellige nickene hadde.

 

De var ingen som hadde mistanker. Hun virket så ekte, vi ble så lurt.

 

Anonym poster: a9e878f0bc388c246ea04397d966bfe1

Skrevet

Moderator sletter alt som blir rapportert. Lettere enn å lese gjennom alle trådene. Fy faen!! Hiv dem og kast på ræva ut... Eller noe sånt

 

Anonym poster: f361341058dcdfb98b07ef61bd02dc38

 

Min erfaring er vel at slettinga ikke henger på greip.. Koe må man tåle. Men ofte slettes "uskyldige" tråder, mens de styggeste blir igjen. Da skjønner jeg ikke vitsen med å ha moderator.

Skrevet

Takk anonym #14. Var det jeg mente i den opprinnelige tråden. Tror mange er nye på denne typen forum. Virker sånn siden de er så utrolig godtroende...

 

Ingen som hørte om blogg-damen som lurte masse folk til å gi henne masse penger fordi hun hadde kreft heller da? Dere er alt for lettlurte!!

 

Anonym poster: 6499b4739476c73f309cd88b4e8be975

Skrevet

Det gjør meg ingenting å bli "lurt" her inne av noen som påstår noen er utro eller lignende. Og om noen vil tulle med alvorlige ting, så er det ikke opp til meg å avgjøre hvem som tuller eller ikke. Tenk så sårt for noen som kanskje mister barna sine å lese at folk tror man sitternå dikter opp.

 

Vil vel heller kalle dere paranoide..

Gjest Aprikos Syltetøy
Skrevet

Hmm.. dette er jo ett forum hvor folk har sjansen til å være anonyme da. Det er jo ikke ett politiavhør. Skal man ha seriøse samtaler om dype evner med råd man virkelig skal ta til seg i all seriøsitet, kan man jo spørre seg hvor vidt det er lurt å ta med seg slike alvårlige ting inn i ett nettforum?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...