Gå til innhold

Hvordan pakke inn lekekjøkkenet?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vesla får lekekjøkken fra IKEA til jul i år, men tenkte å skru det opp før det pakkes inn sånn at hun faktisk ser og forstår hva hun får.

Men hvordan pakke det inn?

 

Anonym poster: c301a695b78781be862e8b333390ef61

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Pakk inn et "skattekart" som fører til et rom hvor kjøkkenet står ferdig montert? Det husker jeg vi fikk en gang for 30 år siden og jeg husker det fortsatt. Skattejakten var halve moroa og det var skikkelig kult å ende skattejakten i garasjen hvor splitter nytt alpinutstyr ventet (mener vi var innm flere "poster" i jakten)... Lykke til!

 

Anonym poster: 3a26e13bfbe2839528c480afcf73abe3

Skrevet

Pakke den inn i papir.

 

Jeg har kjøpt en billig julepapirduk på europris og brukt det

 

Skrevet

Pakk det inn i en stor søplesekk med en svææær rød sløyfe på :)

Skrevet

Jenta mi fikk sitt for et par år siden jeg skrudde det sammen og la et laken over det bare.

 

Anonym poster: 52234f975610a0af97c4990b3beb080e

Skrevet

I rosa laken med sløyfe på? :) Veldig lurt å ha ferdigmontert!! Barna blir jo så utrolig ivirge når de får pakkene og sååå skuffa når det tar lang tid å montere..

 

Anonym poster: d34a01cfc10d4fdd3aea4189dcc2b6aa

Skrevet

Tenkte å bare prøve å lappe sammen nok vanlig gavepapir rundt jeg. Trenger ikke å pakkes så godt inn, da vi skal montere det på lille julaften når han har lagt seg, så får han pakke det opp når han står opp. :)

 

Anonym poster: e614cb24c765d8b4310806e5116a07f7

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...