linus82 Skrevet 8. desember 2012 #1 Skrevet 8. desember 2012 Hvor kjøper dere mammaklær? Jeg var på H&M i dag, men det utvalget var ikke akkurat noe å juble over...
Huleboer Skrevet 8. desember 2012 #2 Skrevet 8. desember 2012 Tenkte å prøve på Finn.no. Bor godt over en time unna aktuelle butikker, så da kan den være en grei løsning for meg:) Men mange topper er ganske så elastiske så de kan jo brukes en stund vil jeg tro.
BubbleBee Skrevet 8. desember 2012 #3 Skrevet 8. desember 2012 http://mamalicious.no/?forcecountry=NO Er heller ikke så veldig fornøyd med utvalget på H&M. Siden dette er den eneste butikken i nærheten som faktisk selger mammaklær, så tyr jeg heller til nettbutikker Mamalicious har ganske bra utvalg og rask levering
Blomstogbier Skrevet 8. desember 2012 #4 Skrevet 8. desember 2012 Jeg kjøpte på HM. Ikke godt utvalg, nei, må si meg enig i det! Men man kan kjøpe "basics" der, som en jeans og overdel. For min del kommer jeg stort sett bare til å kjøpe jeans i mammastørrelse, for man får tak i mye annet fint og romslig på vanlige butikker, klær som ikke er beregnet på gravide Ellos har også noe mammaklær. Ikke supert utvalg der heller synes jeg, men.
Blomstogbier Skrevet 8. desember 2012 #5 Skrevet 8. desember 2012 http://mamalicious.no/?forcecountry=NO Er heller ikke så veldig fornøyd med utvalget på H&M. Siden dette er den eneste butikken i nærheten som faktisk selger mammaklær, så tyr jeg heller til nettbutikker Mamalicious har ganske bra utvalg og rask levering Vet du hvordan størrelsene på jeans er ift størrelser jeg er vant til? (36-46 )
BubbleBee Skrevet 8. desember 2012 #6 Skrevet 8. desember 2012 http://mamalicious.no/?forcecountry=NO Er heller ikke så veldig fornøyd med utvalget på H&M. Siden dette er den eneste butikken i nærheten som faktisk selger mammaklær, så tyr jeg heller til nettbutikker Mamalicious har ganske bra utvalg og rask levering Vet du hvordan størrelsene på jeans er ift størrelser jeg er vant til? (36-46 ) Jeg bruker vanligvis 36-38 og bestilte derfor det. De passer helt perfekt til meg i allefall
Squirrel79 Skrevet 9. desember 2012 #7 Skrevet 9. desember 2012 Jeg har vært i England et par ganger i løpet av svangerskapet, og har kjøpt en de på Dorothy Perkins. De har og en nettbutikk hvor de sender til Norge til en relativt billig penge. Men husk momsen om det blir over 200 kroner. http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores/servlet/CatalogNavigationSearchResultCmd?catalogId=33053&storeId=12552&langId=-1&viewAllFlag=false&sort_field=Relevance&categoryId=208668&parent_categoryId=208600&beginIndex=1&pageSize=20&geoip=noredirect Ellers bestilte jeg et par kjoler fra www.asos.com og var veldig fornøyd med de Noen alternativer til HM hvertfall, som ikke er så altfor dyre
pip pip Skrevet 11. desember 2012 #8 Skrevet 11. desember 2012 Jeg skal bestille meg bukse fra mamalicious. Kjøpte en bukse derfra i forrige sv.skap og den holdt formen kjempe god. Det var av den trange tights typen. Syns ikke de er noe fine på hm.
stch85 Skrevet 11. desember 2012 #9 Skrevet 11. desember 2012 Har kjøpt litt på hm, er litt mer utvalg på hm.no enn i butikken vi har her ihvertfall. Kjøper samme strl i bukse som jeg vanigvis kjøper.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå