Gå til innhold

Oppstandelsen kom tidlig.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Oppvaskmaskinen lever igjen, den ventet ikke til påsken gitt ;)

 

Så da er ble det ikke noen ny i denne omgangen. Så får vi se om den overlever jula.

Videoannonse
Annonse
Gjest cunning stunts
Skrevet

Jøss, begynte den igjen sånn helt guddommelig på egen hånd?

Skrevet

Imponerende! Kanskje den skjønte at den var i ferd med å bli byttet ut med en yngre, snerten modell, og fant uta t det var best å ta seg sammen?

 

Er sikker på at det samme skjedde med ei venninne. Bilen hennes tullet og stoppet, nektet å starte osv. Helt til hun fikk låne bil av en kamerat og parkerte den ved siden av. Etter det var det ikke mer tull med gammelbilen. Hun ler enda av det og sier den var redd for å bli byttet ut med en yngre modell.

Skrevet

..Eller ødela jeg ditt høytidelige budskap akkurat nå?

 

Halleluja! Den er født på ny! :D

Skrevet

Nja flaut å røpe "knepet".

 

Tok svenskeknappen (nappet ut kontakten i 10 sek) og trykket på alt av knapper i irritasjon. Da startet jævelen igjen gitt.

Og vi som hadde funnet arvtageren på nettet og skulle ut å kjøpe den i morgen. Den fikk nok panikk over at den skulle byttes ut. Den skal få lov til å bli så lenge den gjør jobben sin.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...