Elsker livet Skrevet 26. november 2012 #1 Skrevet 26. november 2012 I dag kom siste ladning av juleklær på postkontoret. Så i dag har jeg strøket og hengt opp 18 antrekk til helligdagene i jula, 3 antrekk til hver av oss. Noen som slår den? Eneste som er mer kjerring er å sy fast igjen sløyfer som har løsnet på BHer og å brette plastposer Men så langt kommer jeg aldri til å gå.
LilleMalin♀♂♂ Skrevet 26. november 2012 #2 Skrevet 26. november 2012 Bra jobbet! Du er velkommen til å hjelpe meg om du har ønsker om mer stryking;)
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #3 Skrevet 26. november 2012 Bra jobbet! Du er velkommen til å hjelpe meg om du har ønsker om mer stryking;) Jeg stryker bare det som absolutt må strykes, som skjorter.
Anonym bruker Skrevet 26. november 2012 #4 Skrevet 26. november 2012 Oi velkommen her også! vi har ikke startet Anonym poster: d104ec9f6a504ee29d08668e923de60e
:o) :o) :o) Skrevet 26. november 2012 #5 Skrevet 26. november 2012 Hjelpe meg! Skal si du har kontroll! Her finner jeg frem klærne vi skal gå med på morningen. Kjøper kanskje inn klær til selve julaften, men i år har vi så mye klær allemann, så den utgiften hadde jeg tenkt å spare
Anonym bruker Skrevet 26. november 2012 #6 Skrevet 26. november 2012 Haha! Du klarte å lure enkelte her;) Om du er ei sånn kjerring, så vet du det ikke har noen hensikt å stryke klær nå som skal brukes i julen. Må gjøres om igjen. Ergo - det er ikke tilfelle Og ellers viser du at dette bare er et teit innlegg for å få reaksjoner. Sy på sløyfer på BH og brette plastposer... Hihi. Det er jo noe man gjør fortløpende, ikke noe en 'sparer opp'! Anonym poster: e999ab76f3cd313d5d7602e4a0dceccf
LillaGorilla♥♥ Skrevet 26. november 2012 #7 Skrevet 26. november 2012 Vil påstå at å stryke truser og sokker er enda verre!
Koala *g07* Skrevet 26. november 2012 #8 Skrevet 26. november 2012 HVA!! er det kjerring å brette plastposer nå!!!
Gjest UndrendeUllteppe Skrevet 26. november 2012 #9 Skrevet 26. november 2012 De tar jo så mye mindre plass da
det er berre mordi Skrevet 26. november 2012 #10 Skrevet 26. november 2012 Jeg bretter også plastposer (stryker dem ikke, da;)
Anonym bruker Skrevet 26. november 2012 #11 Skrevet 26. november 2012 Herregud, kvinne! Hvor bor du?? Jeg vil nemlig stjele deg! Anonym poster: c1b7d83559f2183795d2d4f11c6bcce3
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #12 Skrevet 26. november 2012 Haha! Du klarte å lure enkelte her;) Om du er ei sånn kjerring, så vet du det ikke har noen hensikt å stryke klær nå som skal brukes i julen. Må gjøres om igjen. Ergo - det er ikke tilfelle Og ellers viser du at dette bare er et teit innlegg for å få reaksjoner. Sy på sløyfer på BH og brette plastposer... Hihi. Det er jo noe man gjør fortløpende, ikke noe en 'sparer opp'! Anonym poster: e999ab76f3cd313d5d7602e4a0dceccf Nei, så lenge de henger i et skap med avstand til andre klær trenger det ikke strykes på nytt. Jeg bretter ikke plastposer eller syr sløyfer på BHer. Jeg stapper plastposene i en skuff og river av løse sløyfer.
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #13 Skrevet 26. november 2012 HVA!! er det kjerring å brette plastposer nå!!! Ja, er ikke det en litt unødvendig aktivitet?
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #14 Skrevet 26. november 2012 De tar jo så mye mindre plass da Om man bor på 15 kvm så kan det hende det har noe for seg, men hvorfor ikke bare stappe de i noe?
Gjest UndrendeUllteppe Skrevet 26. november 2012 #15 Skrevet 26. november 2012 Hehe ja...jeg har dem løse i skapet under vasken, og der er det ganske fri dressur altså...men noen ganger tar jeg meg i nakken og stapper alle i en
Koala *g07* Skrevet 26. november 2012 #16 Skrevet 26. november 2012 HVA!! er det kjerring å brette plastposer nå!!! Ja, er ikke det en litt unødvendig aktivitet? Tar meg da ingen verdens tid, og bruker mindre plass!
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #17 Skrevet 26. november 2012 Hehe ja...jeg har dem løse i skapet under vasken, og der er det ganske fri dressur altså...men noen ganger tar jeg meg i nakken og stapper alle i en Vi har en romslig skuff på kjøkkenet kun til plastposer. Hende vi må stappe ekstra kraftig og jobbe litt for at de ikke skal velte ut av skuffen. Da er det på tide å kassere de minste posene vi alikevel ikke kommer til å bruke.
magica fra tryll Skrevet 26. november 2012 #18 Skrevet 26. november 2012 Jeg liker å være spontan,jeg;) Her velger vi klær når vi skal pynte oss...hehe (og mannen må sørge for sin egen "pynt"
Gjest Hercule Poirot Skrevet 26. november 2012 #19 Skrevet 26. november 2012 Jeg bretter plastposer, men i manges øyne er jeg sikkert kjerrrrring også... Mannen min kaller meg uansett kjerringa si, både fordi jeg er det kjæreste han har og fordi det ligger i dialekta vår.
Gjest sug lut Skrevet 26. november 2012 #20 Skrevet 26. november 2012 I dag kom siste ladning av juleklær på postkontoret. Så i dag har jeg strøket og hengt opp 18 antrekk til helligdagene i jula, 3 antrekk til hver av oss. Noen som slår den? Eneste som er mer kjerring er å sy fast igjen sløyfer som har løsnet på BHer og å brette plastposer Men så langt kommer jeg aldri til å gå. Jeg bøyer meg i støvet (som aldri er langt unna). Ingenting som kommer som julekvelden på kjerringa hos dere i år i hvert fall - her har kjerringa balletak på jula allerede før adventstida
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #21 Skrevet 26. november 2012 Jeg bretter plastposer, men i manges øyne er jeg sikkert kjerrrrring også... Mannen min kaller meg uansett kjerringa si, både fordi jeg er det kjæreste han har og fordi det ligger i dialekta vår. Jeg er kjerring jeg også, på både godt og vondt. Tenker ikke på kjerring som et skjellsord, men kanskje et litt friskt ord for kvinne.
Gjest sug lut Skrevet 26. november 2012 #22 Skrevet 26. november 2012 De tar jo så mye mindre plass da Om man bor på 15 kvm så kan det hende det har noe for seg, men hvorfor ikke bare stappe de i noe? Det har noe for seg så lenge man pr def har mindre plass enn man har liv til... og det er nok mange av oss som har det.
Elsker livet Skrevet 26. november 2012 Forfatter #23 Skrevet 26. november 2012 HVA!! er det kjerring å brette plastposer nå!!! Ja, er ikke det en litt unødvendig aktivitet? Tar meg da ingen verdens tid, og bruker mindre plass! Min svigermor har "hjelpt" til her og brettet alle palstposene våre. Det var til stor irritasjon hver gang vi skulle bruke en, sitte der å brette de ut igjen før de skulle brukes i søppelbøttene. Nei, bare tvearbeid i mine øyne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå