Gå til innhold

Drakk seg dritings, gikk på nett, fikk sparken


Anbefalte innlegg

Skrevet

haha, kjipern med julebord ja. En bekjent av meg var tydeligvis på julebord i går, kom hjem dritings og sur, gikk på fb, postet en masse dritt på veggen sin. Glemte at hun hadde kolleger og sjefen som venner. Ganske interessant samtale som pågikk på hennes vegg i natt ja. Så det fordi jeg var oppe grytidlig i dag... noen timer senere hadde hun slettet alt. Og nå har hun lagt ut en status med at hun har mistet jobben........ jaja. Ikke gå på FB når du er full, er vet en grei regel.

 

Anonym poster: c74aeb992809e4c01c0e8435c108d92a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Selv med 5 i promille, hadde jeg ikke fått til det.

Skrevet

Sikkert litt fylleangst i dag når hun våknet kan jeg tenke meg.

 

Statusen hun la ut i går var av typen.

 

"Sjefen er en horebukk, kona hans ei fitte, petra kan brenne i helvete, johan kan ta livet av seg, Berta er så feit at hun burde vært skutt. (...) Hater jobben min, hater alle som jobber der, håper dere dør"

 

Og så hadde da noen av de hun omtalte kommentert under...

 

Anonym poster: c74aeb992809e4c01c0e8435c108d92a

Skrevet

Hoffa... Skikkelig bakrus!

Skrevet

Idioter oppfører seg gjerne som det, også i fylla.

Skrevet

Ja hun har en del å forklare for seg vist hun ønsker å få den jobben tilbake....hmmm....Flaut, med sånn kan det gå når en oppfører seg slik.

Skrevet

Selv ikke som dritings kunne jeg funnet på noe så dumt. Forstår ikke at det er mulig, er hun helt i lodd?

 

Anonym poster: b046f514228fda52ec2f943c92e10aa9

Skrevet

Kjenner ikke henne så godt egentlig. Men er en dame på 40+ med unger.

 

Anonym poster: c74aeb992809e4c01c0e8435c108d92a

Gjest Juliea - kukløsklan
Skrevet

Derav navnet fylleangst! Glad min dumskap på fylla alri går utover andre enn meg.

Skrevet

Ha ha ha! Kona til en kollega av meg kalte adm dir i firmaet for en jævla hore på julebordet på fredag!! Ler meg skakk i hjæl:-) hun har nok fylleangst hun!

 

Kjipt at jeg er i permisjon, skulle likt og vært på jobben i morgen. Tror det er en del folk der med fylleangst.

 

Anonym poster: c76feae1aa7939724ef39cea7a65e3dd

Skrevet

Å, herregud... Det var sykt drøyt også da!

Skrevet

Men.. Er det egentlig en saklig oppsigelsesgrunnlag for å sparke noen pga statusoppdatering på facebook, med mindre det var et brudd på taushetsplikt.....? Bør ikke det heller komme en advarsel når sånt skjer? Når jeg var på julebord et år, så drakk sjefen min seg full og slo til meg i annsiktet. Han fikk ikke sparken.

 

Anonym poster: 5467dd60ff6be29d0541eb9b0e270919

Skrevet

Slo til deg i ansiktet?! Meldte du fra oppover i systemet om dette, og har du fått en beklagelse? Statusoppdateringer av den typen som HI har beskrevet kvalifiserer absolutt til sparken ja.

 

Anonym poster: 363c455e59b4890f7f5670712a442abf

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...