Gjest Kjempeanonym Skrevet 20. november 2012 #1 Skrevet 20. november 2012 Er det bare meg som syns at folk ikke har noe med det å gjøre? Eller er jeg bare hormonell som reagerer på det?
Gjest sug lut Skrevet 20. november 2012 #2 Skrevet 20. november 2012 Du kan jo bare svare at nei, men pulinga var det.
Gjest Kjempeanonym Skrevet 20. november 2012 #3 Skrevet 20. november 2012 Du kan jo bare svare at nei, men pulinga var det. Ja, syns de snoker i sexlivet mitt, så eg får svare det neste gang.
♥Madam Mim♥ Skrevet 20. november 2012 #4 Skrevet 20. november 2012 Det har jeg faktisk ikke tenkt over, men på en måte er det jo en fornærmelse, sånn vet du ikke hva prevensjon er??? Hehe Vi er nok litt hormonelle og irritable, men synes det er et unødvendig spørsmål. Begge våre barn har vært veldig godt planlagt. Da svarer folk såååå bra :-) hva om jeg hadde svart nei??? Hmmmmmm
Gjest Sekretøsa Skrevet 20. november 2012 #5 Skrevet 20. november 2012 He he, godt tips. Skjønner heller ikke behovet for å spørre. spiller det noen rolle liksom? Sjefen min pakket det inn og sa "ja, hvis det er dette dere vil så er det jo veldig koselig"
Hybelkanina Skrevet 20. november 2012 #6 Skrevet 20. november 2012 Jøss. Nei det har de da ingenting med. Jeg har selv aldri opplevd at noen har spurt meg om noe slikt. Men så var mannen min og jeg sammen i mange år før jeg ble gravid så folk flest regnet det nok for sikkert at det ikke var et uhell.
Bellabellabella Skrevet 20. november 2012 #7 Skrevet 20. november 2012 Foreløpig har jeg bare fått det spørsmålet fra legen min som lurte på om graviditeten var "i lykkelige omstendigheter". Synes for øvrig ingen har noe med om det er planlagt eller ikke.
Popelko Skrevet 20. november 2012 #8 Skrevet 20. november 2012 Det er mange som spør om det, men tror det bare er for å vise interesse på et merkelig vis.. Noen er kanskje bare nysgjerrige og snokete da
Anonym bruker Skrevet 20. november 2012 #9 Skrevet 20. november 2012 Fordi de ikke har så mye annet å komme med...er en fin innledning til videre samtale rundt graviditeten. Anonym poster: cfef6333bbcc7d86b300661730d63b37
Musemorbr / Skrevet 20. november 2012 #10 Skrevet 20. november 2012 Jeg synes det er ganske så ufølsomt, for det er nesten som å spørre om barnet var ønsket. Vi prøvde i 7-8 måneder, men enkelte antok at det var et uhell, siden ryggen min er som den er. Men folk sier mye sykt. Noen spurte faktisk om jeg ikke var for ung og kanskje burde ha ventet litt. Jeg var 28. Men uansett.. det sier man da ikke til noen som er gravid.
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 20. november 2012 #11 Skrevet 20. november 2012 Eneste gangen jeg er spurt om det, var når lillesøster ble "anonsert", folk lurte da på om vi planla de så tett, men det gjorde vi jo ikke.
Aiyanna Rose Skrevet 20. november 2012 #12 Skrevet 20. november 2012 Det var det mange som spurte meg om også første gang jeg gikk gravid, da som 20-åring. Husker jeg også ble ganske irritert, akkurat som om alle trodde det var ett uhell siden jeg var såpass ung, noe det slett ikke var. Helt enig i at det er en idiotisk ting å spørre om!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå