Gå til innhold

Når pakket dere bort lekestativ og vippestol?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Anonym poster: e8a01774464057a6873e1ff8defef569

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lekestativ når de brukte det som klatrestativ, 8 mnd. eller noe slikt. Vippestol har vi hatt stående til de var rundt 1.5 år alle har kost seg i babybjørnvippestolen, bare fjerner det stoffstykket som fungerer som sele så kan de bruke stolen som de vil.

Skrevet

Babygymmen har vi pakket vekk sånn rundt 8-10 mnd alder(yngste var rolig av seg så hun kunne bruke den lengst.)

Eldste sluttet å bruke vippestol ved ca 8 mnd(ikke babybjørn). Minstejenta har vi hatt Babybjørn til og den brukes fortsatt som kosestol, hun er 18 mnd nå. Ikke så mye i bruk lenger, så blir nok snart satt bort tenker jeg.

 

Anonym poster: da216c3dd3d311d95ad04057ae69ac25

Skrevet

Lekestativ ca 6 mnd, vippestol baby bjørn ca 15-18 mnd, men lite brukt etter 8-9 mnd.

 

Anonym poster: 6a34ea0580bcaca6efd406478ea20571

Gjest <3Barn&Engler<3
Skrevet

Babygym: gutten: 7 mnd, jenta: 5 mnd.

Vippestol: gutten: han hatet den, så den varte 1 mnd. Jenta: gikk lei av dennår hun var 7 mnd

Skrevet

Babygym og vippestol pakket vi vekk for 1 mnd siden når han var 5 mnd. Han har ikke ro i kroppen til sånt! Lekene på babygym leker han med fortsatt

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...