Gå til innhold

Noen flere pappaer som ligger å sover enda???:-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det er liksom en del av "pakka" her i huset! Sove lenge, få god lunsj, Kake og yndlingsmiddagen! Og ungene tegner tegning i barnehagen og skolen!

 

Trenger ikke være med påkjøpehysteriet for å lage en koselig farsdag/morsdag Til og med kaka har vi lagd selv, og kake lager vi bo uansett rett som det er!;)

 

Anonym poster: 8c69a9da86d1ccd9b83ad28d56358f1e

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sove nå, klokken 11 på formiddagen?

 

Da hadde jeg seriøst blitt bekymret, så lenge har aldri mannen min sovet annet enn når han har vært alvorlig syk. Mannen min sov lenge i dag han, og sto opp klokken halv åtte ;)

 

 

 

Anonym poster: 0538dad07d9f61e3fcb06a72f3727b2a

Skrevet

Vi er skikkelig b-mennesker så vi elsker å sove lenge, bytter litt på det, men er vanligvis oppe til 10. :-)

 

 

Hi

 

Anonym poster: 8c69a9da86d1ccd9b83ad28d56358f1e

Skrevet

Nei.

 

Han har stått opp tidlig hele helgen og uken med ungene. Jeg har vel normalt sett sovet til ni.

 

Har litt med at han skal på en ukes-turne nå og jeg skal være hjemme alene med tre små.

 

Siden det er farsdag skulle jeg ha bakt kake - men så glemte jeg jaggu hele saken! Jaja. Tipper jeg blir tilgitt om han kommer hjem til kake istedet, så prøver det. Han tok det ikke spesielt tungt :-)

Skrevet (endret)

Nå har han stått opp, men det var faktisk farsdagsgaven det - å få sove lenge. Jeg har vært ute med ungene i timesvis og aket, så vekket jeg ham når vi kom hjem. Nå lager han vafler til hele familien :) Koselig.

Endret av petite fleur
Skrevet

han våknet for en halvtime siden, fordi han var ute igår ;) vekte ham siden han skal snu døgnet, og stå opp med mini imorgen (var på nattskift til fredag).. Så fikk han kaffi på sengen (gadd ikke lage frokost til ham, fordi jeg regnet med han var fyllesyk og ikke ville ha), og så fikk han gavekort på analsex :P Sønnen vår er for liten til å vite hva farsdag er, eller å lage noe, så slik ble farsdagen her i huset :) Sambo var storfornøyd han, med å få lov ut igår, og analsex idag ;)

 

Anonym poster: b8d246bdc79f817f95ae22f3050fabef

Skrevet

Han stod opp for ti min siden :) Hører med her i huset å få sove lenge på sånne dager :)

Skrevet

Han stod opp halv 12.. Og jeg som håpte han sov lenger så jeg kunne få rydda ferdig hvertfall.. Men neeida.. Jaja.

Skrevet

Han sover enda... :D

 

Men han kom hjem i 4-5 tida i natt, så han skal få ligge til lillemor har sovet ferdig luren sin. Da går vi og vekker han med kaffe og kake.

Får håpe han ikke er altfor dårlig, hehe.

Skrevet

Her sover også husets pappa, står nok ikke opp før rundt kl 18 tenker jeg... Han jobber om natten og var ikke i seng før kl 11.

 

Anonym poster: 632cb775abd04f4bd505ccf8f5c7d10f

Skrevet

Min sto opp for tidlig... Skulle overraske med nyvasket hus og kake, men han kom ned midt i gulvvasken:P men glad og fornøyd fordi han fikk pynte kake med ungene;)

 

Anonym poster: 8c69a9da86d1ccd9b83ad28d56358f1e

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...