Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #1 Skrevet 6. november 2012 http://www.behindthename.com/submit/name/varrull
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #2 Skrevet 6. november 2012 Ikke verre enn Crissander og Carosander. http://www.behindthename.com/submit/name/carosander
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #3 Skrevet 6. november 2012 Hahahaha!!! Enn å være så slem med unger?!
BubbleBee Skrevet 6. november 2012 #4 Skrevet 6. november 2012 Vårrull er jo en vanlig matrett. I mine øyne blir det som å kalle en unge for Kjøttboller.
Gjest sug lut Skrevet 6. november 2012 #5 Skrevet 6. november 2012 Det er selvsagt ikke et navn, men du linker til en side som er fullstendig uten kvalitetssikring.
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #6 Skrevet 6. november 2012 Vårrull er jo en vanlig matrett. I mine øyne blir det som å kalle en unge for Kjøttboller. Det er faktisk helt vanlig å kalle opp barn etter både matretter, planter og andre ting. Noen kaller opp barna etter hunden sin.
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #7 Skrevet 6. november 2012 Det er selvsagt ikke et navn, men du linker til en side som er fullstendig uten kvalitetssikring. Tull. Det er et leksikon. Og navnet Vårrull har vi jo diskutert her før. Noen visste hvem foreldrene hennes var til og med.
Gjest sug lut Skrevet 6. november 2012 #8 Skrevet 6. november 2012 Det er selvsagt ikke et navn, men du linker til en side som er fullstendig uten kvalitetssikring. Tull. Det er et leksikon. Og navnet Vårrull har vi jo diskutert her før. Noen visste hvem foreldrene hennes var til og med. Det er ikke et leksikon. Det er en side hvor hvem som helst kan melde inn hva som helst som navn.
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #9 Skrevet 6. november 2012 Myrull er også bra http://www.behindthename.com/submit/search.php?terms=myrull&name=yes&gender=both&operator=or
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #10 Skrevet 6. november 2012 Hils på barna mine Karbonade, Risgrøt og Vårrull.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå