stretchy Skrevet 6. november 2012 #1 Skrevet 6. november 2012 Det lukter surt selv om det er vasket i maskin med skyllemidler,har noen tips?
Hybelkanina Skrevet 6. november 2012 #2 Skrevet 6. november 2012 Jaaaa... Du må bruke Vanish extra hygiene, har du ikke sett reklamen med hun som er profesjonell danser må vite? Den tar jo bort "lukt og alt mulig sånt" selv på 30 grader.
HvittHus Skrevet 6. november 2012 #3 Skrevet 6. november 2012 Tøm en kork eddik i maskinen når du vasker tøyet. Det tar bort lukt.
stretchy Skrevet 6. november 2012 Forfatter #5 Skrevet 6. november 2012 jeg må visst se mer tv, for den reklamen har jeg ikke sett:pMen takk for svar- da skal jeg teste både vanish og eddik og se hva som virker best:-)
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #6 Skrevet 6. november 2012 Treningstøy bør ikke vaskes med skyllemiddel hvis ikke det er av bomull og hvis det er av bomull, så bør du vaske det så varmt som mulig i vaskemaskinen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå