Gå til innhold

Jeg har en ekstrem mammadalt


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun trenger ikke være på meg hele tiden. Leker fint alene og har det helt fint i barnehagen osv., men er jeg i nærheten skal ingen andre bære henne. Bare mamma som gjelder. Litt slitsomt om nettene om hun våkner for jeg må ta henne hver gang. Pappa er helt udugelig i hennes øyne for tiden. Bare dytter han vekk og gråter. Hun er ett år.

Flere som har ordentlige mammadalter? :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ehhh... Jeg har tre av dem....

DET kan være slitsomt til tider, det!

 

Men prøver å ta det som et kompliment da! Må jo innrømme at det føles litt deilig også at mamma er best i hele verden!! :-)

Skrevet

Min yngste var sånn. Hos oss fikk heller ingen andre lov til å legge henne, da hylte hun til jeg kom hjem. Var veldig bundet frem til hun var 2 år, etter det begynte det å gi seg litt. Hun kan fremdeles være veldig mammadalt, men innser nå at hun og storesøster må bytte litt på og at pappa også må få lov innimellom.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...