Anonym bruker Skrevet 5. november 2012 #1 Skrevet 5. november 2012 Jeg har en elev som ikke har gymnastikk hver gang hun har mensen - jeg har spurt om det har noe med religionen/kulturen å gjøre og fikk ja til svar. Foreldrene snakker så lite norsk, at jeg ikke får bekreftet det der. Stemmer dette, eller prøver hun å slippe unna?
Anonym bruker Skrevet 5. november 2012 #2 Skrevet 5. november 2012 Kanskje hun har like ekstremt kraftig mensen som jeg, som blør gjennom selv de tykkeste tampongene og største godnatt-bindene. Drypper som en regnværsdag når jeg dusjer, og er heller ikke luktfritt. Jeg hadde ALDRI gym med mensen pga. dette. Greit at alle skal være stille likt, men når nå vi kvinner en gang har mensen så synes jeg de som ikke orker eller vil springe hindreløype med mensen skal få slippe. Kan hun ikke få noen oppgaver da?
Anonym bruker Skrevet 5. november 2012 #3 Skrevet 5. november 2012 Joda, for min del kan hun det. Det er ikke jeg som har henne i gym. Det er en mannlig kollega som har gitt meg i oppgave å finne det ut, fordi han ikke ville gjøre henne forlegen ved å spørre:)
LillaGorilla♥♥ Skrevet 6. november 2012 #4 Skrevet 6. november 2012 Kanskje hun har like store smerter som jeg hadde da jeg var på den alderen. Gym var helt uaktuelt, for å si det sånn.
Anonym bruker Skrevet 6. november 2012 #5 Skrevet 6. november 2012 Finnes det ikke et regelverk på dette?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå