Anonym bruker Skrevet 5. november 2012 #1 Skrevet 5. november 2012 har stikkinger i øret føles d som, men har å en tann som har plagdes litt med som har midlertilig plomme som d å kan kjennes ut som d kommer derifra noen ganger..men kjennes og ut som d kommer fra øra..skjønner? hehe..så spm er... har noen av dere som har hadd tannpine også hadd d sånn at d kjennes ut som d er ondt i øra også? eller har noen av dere som har ondt i øre(ørebetennelse evt) hadd d sånn at d kjennes ut som d også kommer fra munnen(evt en tann)... håper dere skjønner hva jeg skal fram til..jeg greier ikke helt finne ut om d er tannen eller om d er øret som stikker og er ondt...hadd d et par dager...ikke kjempeondt men litt ekkel stikking..irriterende
tottit Skrevet 5. november 2012 #6 Skrevet 5. november 2012 Jeg har hatt det. Det viste seg å være betennelse i en rotspiss og tanna måtte rotfylles. Visste ikke om jeg hadde vondt i tanna, øret eller kjeven.
CaptainHindsight Skrevet 5. november 2012 #7 Skrevet 5. november 2012 Smerter i tenner eller øre kan stråle ut i hele kjeveområdet, så om du har problemer med en tann så ville jeg trodd det var derfor. Jeg plages litt av øregangsbetennelser, og da har jeg ofte vondt i tennene også. Hadde jeg vært deg hadde jeg tatt meg en tur til tannlegen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå