Anonym bruker Skrevet 3. november 2012 #1 Skrevet 3. november 2012 Hvilke tips fikk dere og funka dem? Vi begynner å bli desperate
Anonym bruker Skrevet 3. november 2012 #2 Skrevet 3. november 2012 Hvilke tips fikk dere og funka dem? Vi begynner å bli desperate Vi hadde en på to år som sovna og våkna og sovna og våkna gjennom hele natten... Fikk beskjed om å legge henne en time tidligere (altså kl seks). Det fungerte som bare det, da sov hun rundt. Også er det et tips å kjøpe den klokka fra babyshop (typ: når kua sover skal du sove og når kua er våken kan du våkne).
TobiasFeb08+JulieOkt12 Skrevet 3. november 2012 #3 Skrevet 3. november 2012 Jeg har med forrige mann... Fikk ikke noe mer enn det som står i boka hennes, så ville heller kjøpt den... Eneste som funket her var Ferber mtp innsovning om kvelden.... Ellers funket ingenting, det måtte bare gå seg til.... Jr hadde kiss og refluks, så var bare å vente på at det skulle bli bra for vår del. Kiss ble behandlet forholdsvis tidlig, og refluks vokste han av seg da han var 2,5, og da sov vi for første gang en hel natt:-) Lykke til! Og det går seg til til slutt:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå