Gå til innhold

I kveld skal mannen min gå horebukk.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han banker på hos alle de som har slukket utelampen, så han er sikker på at det ikke kommer noen halloweenbukker og forstyrrer. Så tilbyr han sine seksuelle tjenester til nabolagets kvinner. Hvis de ikke er hypp så runker han i postkassa deres.

 

Jeg vil oppfordre dere andre også til å sende ut mennene deres i samme ærend. Så er kanskje jeg også så heldig at jeg kan få besøk av en fremmed hunk i kveld.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så flott et tiltak. Kan du sende han hit?

Sender adr. på innboks.

Skrevet

Morsomt i fjor..

 

Gubben skal ikkje gå bukk, forøvrig. Han skal skyte bukk (meinar valdet har ein bukk til gode)..

Skrevet

Koselig tradisjon det da! <3

Skrevet

Trodde denne vitsen var mest vanlig rundt julebukk tidene jeg? :-P Det er vel ingen som går "Halloweenbukk". :-P

Gjest <3Barn&Engler<3
Skrevet

Misteren her er på jobb,lever brakkelivet der.. Så blir ikke noe horebukk runde på han i år nei.. Og ikke send bukkene deres hit :-p Postkassa mi er nok så full av post, og jeg orker ikke ut å vasse i snø for å hente inn posten :-p hehe

Gjest Juliea - kukløsklan
Skrevet

Aldri egentlig hatt så mye til overs for horebukker jeg...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...