Anonym bruker Skrevet 31. oktober 2012 #1 Skrevet 31. oktober 2012 Nå fikk vi innkalling til 2.Klasse kontroll. i brevet står det litt om vaksinen, blandt anna hvem som bør ta vaksine mot kikhoste. Foreldre og søsken til nyfødte Andre personer som har mye kontakt med spedbarn Personer som selv har – eller deler bolig med noen som har – alvorlig astma, hjertesykdom eller nedsatt immunforsvar Det vil jo si at jeg selv og min mann også bør ta vaksinen. Ingen som har nevnt at vi som spedbarnsforeldre bør vaksinere oss for å beskytte den lille. Er det vanlig å vaksinere seg når en blir foreldre? Hva gjør dere?
Anonym bruker Skrevet 31. oktober 2012 #3 Skrevet 31. oktober 2012 Jeg angrer på at jeg ikke har tatt påfyll av vaksiner mine. Vi fikk kikhoste i hus og det unner jeg ingen. Så veldig lurt å ta påfyll når en er voksen også ja.
Anonym bruker Skrevet 31. oktober 2012 #4 Skrevet 31. oktober 2012 Jeg skal til legen neste uke, får spørre han da. Merkelig at ingen helsepersonell gir beskjed om det. Er dette virkelig så allment kjent?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå