Anonym bruker Skrevet 29. oktober 2012 #1 Skrevet 29. oktober 2012 Merker godt å få større barn.6 åringen maser så om å gå halloween, men jeg er ikke så glad i det.Bruke mye penger på slik syns jeg er helt unødvendig.Men tenkte vi kunne gå til naboer og besteforeldre da. Men tips til rimelig utkledning/sminke.Han vil være vampyr-Hva gjør vi.Hva gjør dere?
It's all about me Skrevet 29. oktober 2012 #2 Skrevet 29. oktober 2012 Vi tittet på både den ene og andre kostymen, men det min aller helst ville ha var vampyr-kappe til 79,- på nille. Under blir det svart genser, svart bukse og pappas sløyfe.
Nikamo Skrevet 29. oktober 2012 #3 Skrevet 29. oktober 2012 Ser jo du har fått et genialt svar over her da! Enkelt, rimelig og bra Litt sminke i ansiktet (hvis han synes det er ok) blir jo prikken over i'en.
It's all about me Skrevet 29. oktober 2012 #4 Skrevet 29. oktober 2012 Ser jo du har fått et genialt svar over her da! Enkelt, rimelig og bra Litt sminke i ansiktet (hvis han synes det er ok) blir jo prikken over i'en. Jeg spurte om jeg ikke kunne få tegne litt blod i munnvikene hans i det minste, men det var det ikke snakk om
Wopi Skrevet 29. oktober 2012 #5 Skrevet 29. oktober 2012 Spøkelse! Hvitt laken, klipp ut øyne og tegn svarte ringer rundt!
Nikamo Skrevet 29. oktober 2012 #6 Skrevet 29. oktober 2012 Ser jo du har fått et genialt svar over her da! Enkelt, rimelig og bra Litt sminke i ansiktet (hvis han synes det er ok) blir jo prikken over i'en. Jeg spurte om jeg ikke kunne få tegne litt blod i munnvikene hans i det minste, men det var det ikke snakk om Haha Mange unger som synes det er skikkelig ekkelt med denne ansiktssminken
Nikamo Skrevet 29. oktober 2012 #7 Skrevet 29. oktober 2012 Spøkelse! Hvitt laken, klipp ut øyne og tegn svarte ringer rundt! De var mellomsøster her et år; hun sleit veldig med å se hvor hun skulle gå i mørket, for lakenet flytta stadig litt på seg, og da passet ikke øyehullene helt... (Dessuten var visst lakenet litt for langt, så når det ble vått, så snublet hun i det hele tida... Hun var IKKE så fornøyd med mora si den kvelden gitt... )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå