Gå til innhold

Merker jeg blir litt oppgitt over stemoren til barna mine...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi kjenner ikke hverandre så godt. De bor 5 timer unna, så ungene er der 1 gang i mnd. Eller 1 gang hver andre eller tredje mnd. Jeg og min eks samarbeider helt fint.

Men, merker jeg blir litt oppgitt over hva barna mine forteller om henne. Hun hakker mye på den eldste på 15 år. Klager på meg, men aldri foran min eks. (for han blir irritert på henne) Klager og kjefter hele tiden.

Barna mine er ikke vant til krangling, men det skjer hver dag der. Spesielt ved middagsbordet og om kvelden. Hun klager konstant på min eks. og det liker ikke barna. Har prøvd å si til min eks. at de ikke synes dette er noe greit.

De diskuterer barneoppdragelse og økonomi høylytt stadig vekk. Noe jeg synes er tull og gjøre foran barn.

De har to yngre søsken der. Mine er slitne hver gang de kommer hjem, for foreldrene klarer ikke håndtere de. (noe flere i familien også har sagt til meg)

Synes det er merkelig at voksne folk oppfører seg slik...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan ikke jeg være stemor til barna dine, så kan du være mor til bonusbarnet mitt?? :D

Skrevet

Kan ikke jeg være stemor til barna dine, så kan du være mor til bonusbarnet mitt?? :D

 

Ja, det skal gå greit ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...