Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2012 #1 Skrevet 24. oktober 2012 Jeg skal føde på KK i Bergen og fikk sammen med UL brevet et skriv om at jeg ikke skulle barbere meg den siste måneden før fødsel pga infeksjonsfare, men gjaldt det også bikinilinjen?? Jeg ser jo ut som en busk.... Heldigvis dekker magen for alt jeg kan se, men min stakkar mann har jo virkelig fått urkvinnen i hus!!!
Mamma til go'jentene Skrevet 24. oktober 2012 #2 Skrevet 24. oktober 2012 Huff ja, stakkars mann! Tøft for ham å måtte leve med en busk i 4 uker! Er jo bare peanøtter det du skal gjøre, til sammenligning! I god DIB-ånd kan jeg med hånden på hjertet si at døgn med rier, det å presse ut en unge på fire kilo, sying, såre brystvorter osv, er lite sammenlignet med mannen som ikke får seg glattbarbert mus!
pusekvinne Skrevet 24. oktober 2012 #3 Skrevet 24. oktober 2012 Jeg tror at når du ligger og føder kommer du minst av alt å tenke på bikinilinjen... Du er kanskje førstegangsfødende? Jeg fødte forresten også på Haukeland første gangen. Skal du på Storken eller Føden?
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2012 #4 Skrevet 24. oktober 2012 Hehe, jeg er ikke førstegangsfødende, har ei på to ifra før. Og fødselen gleder jeg meg til Jeg var på storken sist og hadde en helt topp opplevelse. Og neida, det er ikke synd på han. Det er vel bare oppi hodet mitt at det blir litt vel mye busk nå... Og så går vi på babysvømming med datteren vår, men hvis alt skal gro helt igjen så har ikke jeg så lyst til å svimse rundt i badedrakt!
Mamma til go'jentene Skrevet 24. oktober 2012 #5 Skrevet 24. oktober 2012 Hehe, jeg er ikke førstegangsfødende, har ei på to ifra før. Og fødselen gleder jeg meg til Jeg var på storken sist og hadde en helt topp opplevelse. Og neida, det er ikke synd på han. Det er vel bare oppi hodet mitt at det blir litt vel mye busk nå... Og så går vi på babysvømming med datteren vår, men hvis alt skal gro helt igjen så har ikke jeg så lyst til å svimse rundt i badedrakt! Hehe, ser den med badedrakt.. ;-) Send mannen på svømming like før fødsel du, sikkert ikke supergøy å bade med en toåring når man er fødeklar uansett.. ;-)
Linn2007 Skrevet 24. oktober 2012 #6 Skrevet 24. oktober 2012 Tidig at de skrev brev om intimbarbering... Har født to stk på Ullevål og Bærum og fikk ikke noe skriv. Har lest diskusjoner her inne for og imot. Jaja, du får håpe babyen ikke lugger deg når den kommer ut
hol(L)y COW Skrevet 24. oktober 2012 #7 Skrevet 24. oktober 2012 Jeg fødte på storken sist og fikk ikke noe skriv....noe nytt de har begynt med sikkert. Jeg hadde stussa kantene uansett....tror jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå