Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2012 #1 Skrevet 22. oktober 2012 Og hvilke krav må evt være oppfylt for å få time?
TPK Skrevet 22. oktober 2012 #2 Skrevet 22. oktober 2012 Det er jordmor som gjør dette tror jeg. Ta kontakt med den jm du har gått til. Jeg tror du må være ganske nærme termin, eller helst over, før de gjør noe som helst.
Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2012 #3 Skrevet 22. oktober 2012 Du kan ikke bestille time til stripping. Men både jordmor, fastlegen eller lege/jordmor på sykehuset kan gjøre det om de mener det er den riktige tingen å gjøre for deg akkurat nå. Om de mener noe annet gjør de det ikke Jeg har blitt strippet av jordmor på helsestasjonen pga mange maserier, hadde 3 cm åpning og var helt moden, da strippet hun meg for å få fortgang og i håp om å få fødselen skikkelig igang. Er du ikke moden kan de ikke strippe deg.
magica fra tryll Skrevet 22. oktober 2012 #4 Skrevet 22. oktober 2012 Jeg har kun opplevd ei jordmor som stripper ved termin. De andre 4 jeg har gått hos har ikke gjort det. Ellers har jeg blit strippet av lege på overtidskontroll på sykehuset. Tror kanskje ikke det er så lett å bare "bestille" dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå