Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #1 Skrevet 21. oktober 2012 Tenkte på det nå når det er innsamling. Guttungen har ikke hørt noe om det på skolen. Over og ut?
Serepta Skrevet 21. oktober 2012 #4 Skrevet 21. oktober 2012 Vi skal ha to OD jenter på besøk 1 november. De gikk rundt og gjorde avtaler med bedrifter forrige uke.
Gjest Filifjonka Skrevet 21. oktober 2012 #5 Skrevet 21. oktober 2012 Min eldste skal ha OD neste uke. Men det er videregående. Hvor gammel ere barnet ditt?
me_87 Skrevet 21. oktober 2012 #6 Skrevet 21. oktober 2012 Finnes i Bergen hvertfall. Går ikke selv på skole men overhørte noen på bussen som snakket om at de skulle ha det nå.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #7 Skrevet 21. oktober 2012 Han er 13, nettopp startet ungdomsskolen. Men jeg snakket med ei anna ei i dag og hennes 14 åring hadde det ikke i fjor. Og hun hadde ikke hørt om det i år. Hm.. kanskje det er frivillig av kommunene. HI
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #8 Skrevet 21. oktober 2012 OD er vanligst på vgs. (selv om noen ungdomskoler også har det) Det er opp til hver enkelt skole om man vil ha eller ei.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #9 Skrevet 21. oktober 2012 OD er vanligst på vgs. (selv om noen ungdomskoler også har det) Det er opp til hver enkelt skole om man vil ha eller ei. Jeg googlet og fant det! Det var overraskende at skolene kan velge selv. Viser seg på listene at ingen av skolene i kommunen er med(5 stk), men de fleste andre småkommuner er med. Lurer på om kommunen har sagt nei jeg.. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå