Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #1 Skrevet 21. oktober 2012 Katta har ALDRI gjort fra seg inne og sier alltid ifra når den vil ut.. men nå har den selvfølgelig tissa i den splitter nye vognposen.. Hvordan skal jeg få den rein?
Lisjtuppa Skrevet 21. oktober 2012 #2 Skrevet 21. oktober 2012 Min erfaring når kattene har tisset på noe er at det må vaskes opptil flere ganger, med endel vaskemiddel. Så bruker jeg et par ganger uten noe vaskemiddel. Du må bare vaske til du ikke kjenner urinlukt lengre.
Gjest Gullguttene Skrevet 21. oktober 2012 #3 Skrevet 21. oktober 2012 Hvilken voksipose har du da? Det er ikke alle som kan vaskes i vaskemaskinen, noen må på rens.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #4 Skrevet 21. oktober 2012 Det er derfor man ikke skal ha katter. Fordi de er ekle og heslige.
Lisjtuppa Skrevet 21. oktober 2012 #5 Skrevet 21. oktober 2012 Det er derfor man ikke skal ha katter. Fordi de er ekle og heslige. Det synes jeg om endel mennesker:o)
Major HotLips Houlihan Skrevet 21. oktober 2012 #6 Skrevet 21. oktober 2012 Er det classic så er det beste å sende den på rens. Er det en urban så vask den i maskina med eddik for å få vekk lukta og tromle den med tennisballer.
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2012 #7 Skrevet 21. oktober 2012 Fy faen!! Hiv h*n på huet og ræva ut av huset!!
Lady lovely locks Skrevet 21. oktober 2012 #8 Skrevet 21. oktober 2012 Leg vogn posen til bløyting i vann og en god desj vaskepulver for å få ut lukta. Etter på vasker du den på en forsiktig vask. Jeg tenker også det kan være lurt å kjøre den i tørketrummelen etter på for å få den "fluffi" igjen.
Gjest Ziva Skrevet 21. oktober 2012 #9 Skrevet 21. oktober 2012 Katta hadde gått på hue og ræva ut. Vognposen hadde fått noen omganger i vaskemaskinen med eddik.
Gjest UndrendeUllteppe Skrevet 21. oktober 2012 #10 Skrevet 21. oktober 2012 Urban har ull i ryggstykket, og tåler dermed ikke vanlig vaskepulver
Gjest April barn <3 Skrevet 21. oktober 2012 #11 Skrevet 21. oktober 2012 (endret) Æsj. Hadde sendt den på rens og solgt den. Endret 21. oktober 2012 av April barn <3
Gjest Lykkeliggift_ Skrevet 21. oktober 2012 #12 Skrevet 21. oktober 2012 Katta hadde gått på hue og ræva ut. Vognposen hadde fått noen omganger i vaskemaskinen med eddik. Så du hadde kastet katta ut på seine høsten uten mat, vann eller ly og la den dø? Fordi den tisset i en voksipose? Interessant (og horribel?) tankegang hos enkelte mennesker.
Gjest Ziva Skrevet 21. oktober 2012 #13 Skrevet 21. oktober 2012 Jepp det hadde jeg glatt gjort. Hadde blitt sint så pus kunne godt ha vært ute de timene det tok å få vasket posen. Så hadde den fått komme inn igjen. Men det er nå ganske gjengs blant noen kattemennesker å slippe de ut når ferien begynner for å så skaffe seg ny når ferien er over.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå