Gå til innhold

Forslag til billige kalendergaver


Anbefalte innlegg

Gjest April barn <3
Skrevet

Skal ordne til eldste gutten på 4.5 år.

Prøvde å holde det billig i fjor, men det klarte jeg ikke.

Forslag mottas med åpne armer :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg laget halve med småpakke og halve med aktiviteter :) Feks bake, lage fuglemat, skitur, se julefilm, kino osv. Lettvint, billig og ikke minst koselig for både voksne og barn ) Passer på å ha bakeaktiviteter og ting som tar litt tid i helger :)

Skrevet

Om han samler på noe, fotballkort f. eks, så kjøper du en del sånne pakker og legger et kort i hver dag, evt sammen med en bit melkerull el. Så legger du heller litt mer i gaven på lørdag og søndag.

Skrevet

Jeg kjenner noen som tar annenhver dag med gave og annenhver med en melkeplett eller lignende.

Skrevet

Her i huset henger vi et juletre i grønn papp på døra til barnerommet. Annenhver dag er det et juleklistremerke i kalenderen, som blir brukt til å pynte treet med. Dermed slipper jeg unna med halvparten så mange pakker.

 

Billige gaver: billigst blir det med ting som kan deles opp. Jeg har kjøpt fingerdukker på IKEA, 8 for 39. Det blir fire pakker her, to til hver av ungene.

Gjest April barn <3
Skrevet

Aktiviteter var en kjempeide, takk :-)

Skrevet

Ikea og Nille har endel synes jeg + Søstrene Grene... :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...