Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2012 #1 Skrevet 19. oktober 2012 Hva har du/skal du trene i dag? Når har du/skal du trene i dag? Jeg trenger motivasjon. Skulle helst ha trent styrke eller kondis, men føler ikke for noen av de i dag
TobiasFeb08+JulieOkt12 Skrevet 19. oktober 2012 #2 Skrevet 19. oktober 2012 Skal på senteret og ta en halvtime på ellipsemaskin og trene styrke på bryst og triceps. 39+4 i dag, så det får være bra nok:-) Drar nok om en liten time før jeg henter i bhg. Kom deg opp av sofaen. Om ikke du vil på gymmet, så ta deg iallefall en rask gåtur, så blir kroppen fornøyd etterpå, og du kan nyte fredagsgodis med litt bedre samvittighet:-)
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2012 #3 Skrevet 19. oktober 2012 Skal på senteret og ta en halvtime på ellipsemaskin og trene styrke på bryst og triceps. 39+4 i dag, så det får være bra nok:-) Drar nok om en liten time før jeg henter i bhg. Kom deg opp av sofaen. Om ikke du vil på gymmet, så ta deg iallefall en rask gåtur, så blir kroppen fornøyd etterpå, og du kan nyte fredagsgodis med litt bedre samvittighet:-) Wow! Så flink du er! Håper jeg blir like sprek når jeg blir gravid Skal gjøre som du sier, det hjelper veldig å høre noen be meg om det hehe Kos deg på senteret da! hi
Tigerpote Skrevet 19. oktober 2012 #4 Skrevet 19. oktober 2012 Jeg skal gå Nå! Trille fort i en time. Egentlig tar jeg 30 min hver dag, pluss litt styrke man-fre, menble ingen trilletur i går, så må ta dobbelt opp i dag. å gå raske turer er trim det også, du må ikke på treningssenter for å få trent! Med vogn er det ekstra bra trim, gå fort i oppoverbakke feks er jo en prøvelse
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2012 #5 Skrevet 19. oktober 2012 Jeg skal løpe intervall på tredemølle før Nytt på Nytt er planen og så skal jeg bruke en halvtime på tøyinger mens jeg ser programmet.
Gjest Vicky Pollard Skrevet 19. oktober 2012 #6 Skrevet 19. oktober 2012 Akkurat tatt en superrask trillings på ca 1 time.
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2012 #7 Skrevet 19. oktober 2012 Skal trene fitta med de nye vaginakulene mine Stram fitte here I come!!
magica fra tryll Skrevet 19. oktober 2012 #8 Skrevet 19. oktober 2012 Anonym: Sjarmerende! Jeg har akkurat danset et par timer med kursdeltagerne mine:) Kjempegøy! Så skal jeg jobbe hardt med mine 3 små etterpå Det får holde for ei gammal dame...hehe
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2012 #9 Skrevet 19. oktober 2012 Trente i morges fra 0830 til 0930. 30 min på tredemølla deretter 30 min styrek generellt..
Anonym bruker Skrevet 19. oktober 2012 #10 Skrevet 19. oktober 2012 Enten 11km joggetur, eller en time elipsemaskin kombinert med litt styrke. Bruker 6kgs manualer til litt enkel styrke. Alt avhenger av været når jeg starter ca 1500. Det er 2-3 grader og fare for vind (bor på landet så det blir fort forblåst) og regn (da med snø i dråpene), og om det slår til, trener jeg inne. Men håper på opphold frem til jeg er ute, for da går det uansett greit Liker utejogging best. Så blir det kjappdusj, så svømmehall med barna og skikkelig dusj og badstu og hjem til taco og fredagskos Sånn er stort sett alle mine fredager. Evt Jillian Michaels som instruktør i stedet for kondistrening
LuksusLiv Skrevet 19. oktober 2012 #11 Skrevet 19. oktober 2012 Jeg skal trene styrke i ettermiddag på Sats. Buns of steal baby!
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 19. oktober 2012 #12 Skrevet 19. oktober 2012 Har trent mage og ben med en personlig tre er. Nå holder jeg derimot på å dø og kan knapt gå.. Gleder meg til jeg blir vant til dette.. Men men nå skal jeg bli strammere enn strammest! Tok sånn Scannig i dag for å se hvordan kroppen min er nå. Og alt var Bra maskinen ville ha meg opp i elg til og med stolt! Men jeg skal litt ned og strammes en del:) Skaff seg en PT da får du kjørt deg da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå