Gå til innhold

Fana? Er det bra der?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det bhg, arbeid og skoler der? Haha, sikkert et latterlig spørsmål, men jeg aner ikke hvor langt unna Bergen det er bare.

Videoannonse
Annonse
Gjest I See You, Shakin That Ass....
Skrevet

Fana er et fint sted og du har det meste i nærheten. Fana er vel øslandets svar på bærum, om det ikke har forandret seg siden jeg bodde der da :-)

Gjest sug lut
Skrevet

Jeg vet ikke om det er bra der, men det er i alle fall fint der.

Skrevet

Fana er veldig fint, populært og dyrt! Det begynner vel omtrent ved Krambua, så ikke mer enn 5 minutter unna sentrum. Men Fana er stort, og i utkanten lengst vekke fra sentrum kan du nok finne perler til normale priser.

Skrevet

Veldig stort område med boliger i alle prisklasser. Har selv bodd og gått på skole i flere områder av Fana. Likte meg veldig godt der som barn. Syns området rundt hop paradis nesttun er greit. Men det er kanskje i den dyrere enden av skalaen. Mot flyplassen er det mer landlig og kanskje billigere også. Alt i alt bra ende av byen og raskt og greit å komme inn til sentrum. Har alle fasiliteter inklusiv stort kjøpesenter osv osv

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...