Anonym bruker Skrevet 15. oktober 2012 #1 Skrevet 15. oktober 2012 Vi venter ei jente om et par mnd. Så er vi så usikkre på navn. Hva synes dere er finest? Stella eller Vilma? Vi tenkte lenge på Synne også, men har igrunn slått det fra oss.. Blir glad for andre gode forlag også
Light of my life Skrevet 15. oktober 2012 #3 Skrevet 15. oktober 2012 Begge er fine, men jeg liker Stella best.
Gjest Kira bjeffer! Skrevet 15. oktober 2012 #5 Skrevet 15. oktober 2012 Jeg synes også begge er fine, men liker Vilma best. Sikkert fordi jeg kjenner så mange hunder som heter Stella, så har dessverre begynt å assosiere det med et hundenavn.
Mandalas Skrevet 15. oktober 2012 #8 Skrevet 15. oktober 2012 Vilma Stella er fint det også, men jeg føler dessverre at det er hakket mindre "menneskenavn". .
Nirgal Skrevet 15. oktober 2012 #10 Skrevet 15. oktober 2012 Syntes begge navnene er fine, men personlig syntes jeg faktisk Synne, vurderte det leeenge til vesla, men mannens gamle stedatter heter det, så da måtte det legges vekk dessverre.
Gjest sug lut Skrevet 15. oktober 2012 #11 Skrevet 15. oktober 2012 Begge er nydelige, men Vilma er mindre brukt i dag så jeg ville tatt det. (Får meg til å tenke på den nydelige datteren til Skjærgårdsdoktoren, faktisk, fine serien...)
LuksusLiv Skrevet 15. oktober 2012 #12 Skrevet 15. oktober 2012 Jeg syns Stella er mer et dyrenavn, type hest eller hund, så jeg må nok si Vilma.
Anonym bruker Skrevet 15. oktober 2012 #15 Skrevet 15. oktober 2012 Begge er nydelige, men Vilma er mindre brukt i dag så jeg ville tatt det. (Får meg til å tenke på den nydelige datteren til Skjærgårdsdoktoren, faktisk, fine serien...) Ja Det er det jeg også tenker på! Mannen derimot har frem til nå bare tenkt på Flintstones. Det er vår tredje datter og jeg har villet kalle de to andre for Vilma også Men da har det vært uaktuelt for han. Men nå har jeg vel sagt det til han så mange ganger, at han har blitt vant til det Tusen takk for svar alle sammen! Ser Vilma leder her
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 15. oktober 2012 #16 Skrevet 15. oktober 2012 Stella er fælt. Wilma er nydelig!
*Miss Flua* Skrevet 15. oktober 2012 #17 Skrevet 15. oktober 2012 Vilma syns jeg er kjempe fint, liker det best
Gjest April barn <3 Skrevet 15. oktober 2012 #19 Skrevet 15. oktober 2012 Vilma Aller helst Synne, det er nydelig.
Mor Stratos Skrevet 15. oktober 2012 #21 Skrevet 15. oktober 2012 Liker best Vilma. Med Stella tenker jeg på hun fra Unge Mødre DK; Malou Stella.
Anonym bruker Skrevet 15. oktober 2012 #22 Skrevet 15. oktober 2012 Slår et slag for Synne jeg da Men av Vilma og Stella så synes jeg uten tvil Vilma er finest!!
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 15. oktober 2012 #23 Skrevet 15. oktober 2012 Vilma her også Hva med: Alma Klara Astrid Molly Lilly Silja Ida
Anonym bruker Skrevet 15. oktober 2012 #24 Skrevet 15. oktober 2012 Vilma her også Hva med: Alma Klara Astrid Molly Lilly Silja Ida Tusen takk for forslag Alma blir for likt navnet til den ene dattera vår da hun heter Alva. Klara og Molly er fine navn, men det er litt "dyenavn" for meg. Silja hadde vi faktisk på lista til jente nr. 2 Og Ida blir litt "vanlig", ihvertfall her jeg bor. Men absolutt et fint navn! Astrid liker jeg men føler det blir en helt annen kategori enn søstrenes navn. Lilly er et fint navn, men ikke noe vi ville vudert HI
Countess Skrevet 15. oktober 2012 #25 Skrevet 15. oktober 2012 Jeg heier på Synne jeg Jeg liker egentlig ikke Stella, så jeg vil si Vilma om jeg må vekge av de to. Men så het hunden til noen vi kjenner vilma, så jeg klarer ikke å se for meg en liten jente hete det.. Vanskelig
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå