Gå til innhold

Lei av Drømmehagen? Et lite tips :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Satt på Drømmehagen DVD'en med feil språk nå, og plutselig var det en svensk mann som pratet. Gjør seg med litt forandring :)

 

"Har ni sett, Ninki-Nonken har stannat"

 

Dårlig humor, jaaaaaaaa

Videoannonse
Annonse
Gjest Kira bjeffer!
Skrevet

Godt tips :)

 

Men jeg synes Dora er hakkey verre. Tar heller ti episoder med Drømmehagen enn en med Dora

 

Kom igjen, lets go....alle sammen bli med...blæ!

Skrevet

Drømmehagen er bannlyst her i huset, jeg fikser det bare ikke...

Skrevet

Hehe, smart! :) Visste dere att på pingu Dvd-ene kan man høre lydene de lager på flere språk.. Ser ikke helt poenget med det?

Skrevet

Enig med Kira . Jeg er kartet, jeg er kartet, jeg er kartet, jeg er kartet, jeg er kartet, jeg er kartet, jeg er kartet, jeg er kartet osv...! ;)

 

Men... jeg liker drømmehagen jeg. :)

Skrevet

Bare ved å lese denne tråden fikk jeg sangen til Rara den bråkete løven på hjernen.. bare Dora er verre! savner nesten Drømmehagen, det var jo så behagelig!

Skrevet

Drømmehagen på NRK nett-tv er supert kl 06:00 når småttisane vil stå opp, men mor vil slumre vidare i senga. Behageleg musikk og 30 min speletid. Berre synd at 3 åringen byrjar å synes det er kjedeleg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...