Gå til innhold

Hva syns dere om denne brudekjolen?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg syns den var veldig fin :) personlig vil jeg ikke ha armer på min brudekjole, men jeg syns denne var fin:

 

http://www.morilee.com/Bridals/bridal/1853

 

(nå så jeg den bare over bildet av din, så det er ikke yndlingskjolen, men noe ala den typen:) )

Gjest Kira bjeffer!
Skrevet

Jeg personlig er litt mer glad i enkle kjoler. Synes denne hadde litt for mye blonder, og ikke veldig glad i så stort skjørt.

 

Men det er jo din dag, og du skal gå i det du liker best. Så drit i hva alle vi andre mener :)

Skrevet

Nå så jeg igjennom flere, og det var jo så mye fint! Gleder meg til det forhåpentligvis er min tur :D

 

Lykke til, heldiggrisen! :)

Skrevet

Jeg synes kjolen er kjempefin jeg!

 

Hadde selv armer på min brudekjole og blondene var kjempefine.

 

Men jeg synes skjørtet ser litt upraktisk ut. Det kan bli vanskelig å gå, stå inntil andre, danse osv i det skjørtet, det kommer til å være mye i veien.

 

Men noen ganger ofrer vi sånne hensyn for utseendes skyld, ikke sant? :)

Gjest <3Barn&Engler<3
Skrevet (endret)

Syns det var en nydelig kjole :) Helt topp når norske jenter tør å gå for noe annet enn det klassiske A-linjeformede skjørtet med tilhørende tubetopp :) Båndet under bysten syns jeg var genialt; fremhever jo det som (oftest) er smalest hos oss kvinner :) MEN - jeg hadde aldri turt å kjøpe en brudekjole som jeg ikke hadde prøvd på forhånd...

Endret av Madolyn&Muffin
Skrevet

Den var nydelig fin :) Og det fineste med hele kjolen var jo de armene, lækkert! Synes skjørtet var litt stort eneste, men flott kjole.

Gjest overlord
Skrevet

Likte ikke armene og syns hele kjolen ble litt i meste laget.

Skrevet

Nyyydelig!

Skrevet

Veldig fin....på modellen, men det kommer veldig an på din kroppsfasong!!

Skrevet

Synes den var veldig pen, en virkelig delikat kjole :) Det eneste jeg ikke likte var det tykke båndet under bysten. Det hadde jeg byttet ut med et tynnere, eller fjernet helt.

Skrevet

http://thedressmarke...llis-11131.html

 

Dette er "Min" kjole :) Jeg hadde den da jeg giftet meg. Behagelig og ha på, har sett en del stroppeløse kjole som glir ned underveis....Man prøvesitter ikke kjolene, tross alt..En ting er og sette seg ned,- men og settes seg, reise seg, sette seg, reise seg også blir sittende i timesvis...Da er det fort gjort og vise pupp med NOEN av de stroppeløse--JEg var bevisst på utkikk etter stropper/armer på kjolen pga dette :)

 

Kjolen henger nå i skapet, nyrenset og fin. Har prøvd og selge,- si ifra hvis interesse :) MEn vurderere sterkt og klippe den av slik at det blir en kort finkjole. Den er så nydelig, og så lei meg for at jeg ikke skal bruke den flere gang...Men altså, HI sin var kjempeskjønn, ikke helt min stil,- overdelen og blondene og ermene var ok, men jeg også tenker praktisk mtp "stort" skjørt.FIn, javvist,- men etter og ha sittet i kirka forsviner mye av "Luften"...UAnsett,- det er BRUDEN som skal være fornøyd med kjolen og føle seg fin: Føler hun seg fin er både kjole og brud fin...Synes jeg :)

Skrevet
Skrevet

Synes overdelen var veldig fin, likte både blondene og båndet i livet, men skjørtet synes jeg var altfor stort og "fluffy", litt for mye bløtkake etter min smak.

 

Personlig ville jeg nok gått for en mye enklere kjole, gjerne med armer (helt stroppeløst synes jeg er mindre pent). Jeg er typen som vil ha et enkelt hagebryllup og da passer det ikke med lange slep og digre kjoler.

 

Et raskt googlesøk på enkle brudekjoler viste bl.a disse, kunne godt giftet meg i noe sånt jeg. Den gangen jeg giftet meg for 12 år siden hadde jeg en enkel hvit sommerkjole kjøpt i en helt vanlig butikk.

 

http://www.tilbryllu...roma-brudekjole

 

http://www.krappe.no...sp?product=3739

Skrevet

Vedlig fin på avstand, men fikk litt assosiasjoner til myggnetting av skjørtet da jeg fikk opp det store bildet.

Skrevet

Fin kjole forutsatt at ein har figuren til den. Personleg likar eg enklare kjolar, men eg likte at den hadde ermer.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...