Gå til innhold

Jeg har sååå lyst til å bli gravid NÅ!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Barnet vårt er snart 3,5 år. Jeg har fått meg ny jobb som jeg begynner i 1 november og etter "reglene" bør jeg hvertfall bli ferdig med prøvetiden på 6 mnd før jeg blir gravid. Særlig i dette tilfellet, siden jeg går gjennom Manpower i prøvetiden før jeg blir fast ansatt hos firmaet jeg skal jobbe for.

Men hele kroppen min skriker etter å bli gravid, og det gjør litt vondt inni meg når jeg tenker på at det blir ca 5 år mellom barna våre hvis jeg skal gå ut prøvetiden før jeg prøver å bli gravid.

Venner og bekjente rundt meg har fått både 1 og 2 barn etter førstefødte som de fikk på samme tid som meg, og jeg og samboer kjenner oss bare Så klar for å få et barn til nå. Vi har måttet vente såpass lenge både pga at jeg ikke har hatt full stilling tidligere (noe jeg ønsket før jeg skal ut i min andre permisjon) og pga bosted (vi har hatt veldig liten plass tidligere). Men nå er alle disse tingene i orden, og jeg har bare lyst å hoppe i senga å lage et barn til med det samme.

Men vi må nok vente et halvt år til :(

Det blir nok noen laaange måneder...snufs :(

 

Måtte bare få ut litt frustrasjon. Takk for at du leste. Og kom gjerne med innspill/ erfaringer :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg også!! Er så utålmodig at jeg snart sprekker, men vi er i det minste i prøvefasen nå vi da...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...