Kortslutning Skrevet 9. oktober 2012 #1 Skrevet 9. oktober 2012 Som han sier, TRO ALLTID på barna!! Blir kvalm at dagens tema. Overgrep av et barn Og de fleste, bortsett fra mor til barnet, trodde ikke på barnet
Chelseafan Skrevet 9. oktober 2012 #2 Skrevet 9. oktober 2012 Ja er helt sprøtt, akkurat det lyver de ikke om,men få tror de
Martin+Mamma Skrevet 9. oktober 2012 #3 Skrevet 9. oktober 2012 for noen fæle kjærringer. hadde aldri tilgitt dem for alt i verden!
Netti*** Skrevet 9. oktober 2012 #4 Skrevet 9. oktober 2012 (endret) Tenk på den stakkars jenta i Vågå kommune, som ikke blir trodd av noen i bygda. Heller trakassert. Det er fælt å si det, men jeg hadde hatt store problemer med å tro noe slik om min mann. Men et barn lyver ikke, og om det skulle gjøre det så skal man uansett tro på det til det motsatte er bevist. Men jeg hadde måtte jobbe veldig, man er jo gla i mannen sin, som hun sier. Hun har giftet seg med han, elsket han, fått barn med han. Så skjønner henne. Tøff situasjon. Godt jenta hadde mammaen sin som trodde på henne med en gang... Så om jeg var mammaen ville jeg nok måtte svelge at de er menneskelig å tilgi dem begge to. Tror mora er helt ødelagt... Endret 9. oktober 2012 av Netti***
Kortslutning Skrevet 9. oktober 2012 Forfatter #5 Skrevet 9. oktober 2012 Tenk på den stakkars jenta i Vågå kommune, som ikke blir trodd av noen i bygda. Heller trakassert. Det er fælt å si det, men jeg hadde hatt store problemer med å tro noe slik om min mann. Men et barn lyver ikke, og om det skulle gjøre det så skal man uansett tro på det til det motsatte er bevist. Men jeg hadde måtte jobbe veldig, man er jo gla i mannen sin, som hun sier. Hun har giftet seg med han, elsket han, fått barn med han. Så skjønner henne. Tøff situasjon. Godt jenta hadde mammaen sin som trodde på henne med en gang... Så om jeg var mammaen ville jeg nok måtte svelge at de er menneskelig å tilgi dem begge to. Tror mora er helt ødelagt... Huff, tragisk det i Vågå også. Det er tragisk når barn er involvert i slik! Jeg skjønner mora godt! Hvordan kan man tilgi noe slik? Hvordan kan man kommer seg gjennom noe slik? Det er en mors største skrekk! Huffameg!! Og som du sier, man er jo glad i mannen sin og de fleste tror jo ikke dette om mannen sin. Men samtidig må man jo bare tro på barnet, til det motsatte er bevist. Selv om det kan ødelegge forholdet til mannen..
Heihånåerdetjuligjen Skrevet 9. oktober 2012 #6 Skrevet 9. oktober 2012 (endret) Tenk på den stakkars jenta i Vågå kommune, som ikke blir trodd av noen i bygda. Heller trakassert. Det er fælt å si det, men jeg hadde hatt store problemer med å tro noe slik om min mann. Men et barn lyver ikke, og om det skulle gjøre det så skal man uansett tro på det til det motsatte er bevist. Men jeg hadde måtte jobbe veldig, man er jo gla i mannen sin, som hun sier. Hun har giftet seg med han, elsket han, fått barn med han. Så skjønner henne. Tøff situasjon. Godt jenta hadde mammaen sin som trodde på henne med en gang... Så om jeg var mammaen ville jeg nok måtte svelge at de er menneskelig å tilgi dem begge to. Tror mora er helt ødelagt... Huff, tragisk det i Vågå også. Det er tragisk når barn er involvert i slik! Jeg skjønner mora godt! Hvordan kan man tilgi noe slik? Hvordan kan man kommer seg gjennom noe slik? Det er en mors største skrekk! Huffameg!! Og som du sier, man er jo glad i mannen sin og de fleste tror jo ikke dette om mannen sin. Men samtidig må man jo bare tro på barnet, til det motsatte er bevist. Selv om det kan ødelegge forholdet til mannen.. Nå husker ikke jeg den saken i Vågå. Men de det slik at faren har misbrukt datteren i familien? For da synes jeg overhodet ikke at det greit å bare tilgi mannen og fortsette familieforholdet sånn som før! Det er jo som å spytte jenta rett i trynet! Hvem hadde egentlig orket å fortsette i et slikt forhold?? Men nå er det muligens ikke det dere mener? Endret 9. oktober 2012 av Kari Mari
Kortslutning Skrevet 9. oktober 2012 Forfatter #7 Skrevet 9. oktober 2012 Tenk på den stakkars jenta i Vågå kommune, som ikke blir trodd av noen i bygda. Heller trakassert. Det er fælt å si det, men jeg hadde hatt store problemer med å tro noe slik om min mann. Men et barn lyver ikke, og om det skulle gjøre det så skal man uansett tro på det til det motsatte er bevist. Men jeg hadde måtte jobbe veldig, man er jo gla i mannen sin, som hun sier. Hun har giftet seg med han, elsket han, fått barn med han. Så skjønner henne. Tøff situasjon. Godt jenta hadde mammaen sin som trodde på henne med en gang... Så om jeg var mammaen ville jeg nok måtte svelge at de er menneskelig å tilgi dem begge to. Tror mora er helt ødelagt... Huff, tragisk det i Vågå også. Det er tragisk når barn er involvert i slik! Jeg skjønner mora godt! Hvordan kan man tilgi noe slik? Hvordan kan man kommer seg gjennom noe slik? Det er en mors største skrekk! Huffameg!! Og som du sier, man er jo glad i mannen sin og de fleste tror jo ikke dette om mannen sin. Men samtidig må man jo bare tro på barnet, til det motsatte er bevist. Selv om det kan ødelegge forholdet til mannen.. Nå husker ikke jeg den saken i Vågå. Men de det slik at faren har misbrukt datteren i familien? For da synes jeg overhodet ikke at det greit å bare tilgi mannen og fortsette familieforholdet sånn som før! Det er jo som å spytte jenta rett i trynet! Hvem hadde egentlig orket å fortsette i et slikt forhold?? Men nå er det muligens ikke det dere mener? Neinei, mener så absolutt ikke at det er greit å tilgi mannen og fortsette som før! Aldri i verden! Jeg hadde aldri tilgitt en mann som hadde misbrukt et barn, uansett! Om det er min far, min sønn, min bror eller ektemann! Slikt er ikke greit, uansett!
Netti*** Skrevet 9. oktober 2012 #8 Skrevet 9. oktober 2012 Tenk på den stakkars jenta i Vågå kommune, som ikke blir trodd av noen i bygda. Heller trakassert. Det er fælt å si det, men jeg hadde hatt store problemer med å tro noe slik om min mann. Men et barn lyver ikke, og om det skulle gjøre det så skal man uansett tro på det til det motsatte er bevist. Men jeg hadde måtte jobbe veldig, man er jo gla i mannen sin, som hun sier. Hun har giftet seg med han, elsket han, fått barn med han. Så skjønner henne. Tøff situasjon. Godt jenta hadde mammaen sin som trodde på henne med en gang... Så om jeg var mammaen ville jeg nok måtte svelge at de er menneskelig å tilgi dem begge to. Tror mora er helt ødelagt... Huff, tragisk det i Vågå også. Det er tragisk når barn er involvert i slik! Jeg skjønner mora godt! Hvordan kan man tilgi noe slik? Hvordan kan man kommer seg gjennom noe slik? Det er en mors største skrekk! Huffameg!! Og som du sier, man er jo glad i mannen sin og de fleste tror jo ikke dette om mannen sin. Men samtidig må man jo bare tro på barnet, til det motsatte er bevist. Selv om det kan ødelegge forholdet til mannen.. Nå husker ikke jeg den saken i Vågå. Men de det slik at faren har misbrukt datteren i familien? For da synes jeg overhodet ikke at det greit å bare tilgi mannen og fortsette familieforholdet sånn som før! Det er jo som å spytte jenta rett i trynet! Hvem hadde egentlig orket å fortsette i et slikt forhold?? Men nå er det muligens ikke det dere mener? Vågå er han Ordføreren som hadde med seg et vennepar sin datter før hun var 14 overalt. De to har spist middag med Statsministeren, hatt en rekke hotellturer. Tok dobbelrom visnok for å spare penger. Jeg må rette litt kritikk til foreldrene også. Tenk å sende med datteren med en mann på hotellturer også videre. Min datter er 12 ville aldri ha gjort det. Men de har støttet datteren masse etterpå og er de eneste i bygda virker det som, som står opp for henne.
Netti*** Skrevet 9. oktober 2012 #9 Skrevet 9. oktober 2012 Tenk på den stakkars jenta i Vågå kommune, som ikke blir trodd av noen i bygda. Heller trakassert. Det er fælt å si det, men jeg hadde hatt store problemer med å tro noe slik om min mann. Men et barn lyver ikke, og om det skulle gjøre det så skal man uansett tro på det til det motsatte er bevist. Men jeg hadde måtte jobbe veldig, man er jo gla i mannen sin, som hun sier. Hun har giftet seg med han, elsket han, fått barn med han. Så skjønner henne. Tøff situasjon. Godt jenta hadde mammaen sin som trodde på henne med en gang... Så om jeg var mammaen ville jeg nok måtte svelge at de er menneskelig å tilgi dem begge to. Tror mora er helt ødelagt... Huff, tragisk det i Vågå også. Det er tragisk når barn er involvert i slik! Jeg skjønner mora godt! Hvordan kan man tilgi noe slik? Hvordan kan man kommer seg gjennom noe slik? Det er en mors største skrekk! Huffameg!! Og som du sier, man er jo glad i mannen sin og de fleste tror jo ikke dette om mannen sin. Men samtidig må man jo bare tro på barnet, til det motsatte er bevist. Selv om det kan ødelegge forholdet til mannen.. Nå husker ikke jeg den saken i Vågå. Men de det slik at faren har misbrukt datteren i familien? For da synes jeg overhodet ikke at det greit å bare tilgi mannen og fortsette familieforholdet sånn som før! Det er jo som å spytte jenta rett i trynet! Hvem hadde egentlig orket å fortsette i et slikt forhold?? Men nå er det muligens ikke det dere mener? Neinei, mener så absolutt ikke at det er greit å tilgi mannen og fortsette som før! Aldri i verden! Jeg hadde aldri tilgitt en mann som hadde misbrukt et barn, uansett! Om det er min far, min sønn, min bror eller ektemann! Slikt er ikke greit, uansett! Ville heller aldri tilgitt. Ville kuttet av han penis om jeg hadde hatt mulighet. Kanskje armene også... Nei, vet ikke hvordan jeg ville reagert, men en ting er sikkert. Ville aldri hatt noe med vedkommende å gjøre. hadde det vært mannen min ville jeg flyttet langt unna slik at han heller ikke fikk kontakt med ungene sine.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå