Honningmelon Skrevet 8. oktober 2012 #1 Skrevet 8. oktober 2012 Jenta mi på 17 mnd elsker soveposen sin, men hun er så lang at hun har vokst ut av den hun har. Bør ha en som er minimum 98 cm lang i allefall. Noen som vet om nettsteder som har dette?
Anonym bruker Skrevet 8. oktober 2012 #3 Skrevet 8. oktober 2012 Dette lurer jeg på også og har startet tråder om det før. Har ikke funnet noen i noen butikker, ei heller norske nettbutikker. Finnes noe på ebay, men jeg har aldri fått meg til å kjøpe der..
Honningmelon Skrevet 8. oktober 2012 Forfatter #4 Skrevet 8. oktober 2012 Jeg fant, jeg fant! Gong.no. Kjøpte en i str. 110.
Vogndilla Skrevet 8. oktober 2012 #6 Skrevet 8. oktober 2012 Jeg har noen som jeg har kjøpt på HM, de hang sammen med pysjene, jeg har også en fra going.no. Men den var så stiv og med masse glidelåser, så den var ingen favoritt. Eller var det vel grobag som startet med å lage disse posene, de finnesi ulike lengder og er desverre svin dyre...
Vogndilla Skrevet 8. oktober 2012 #7 Skrevet 8. oktober 2012 Ser nå at den posen jeg en gang kjøpte ikke er der, de som er der nå så fine ut -må nok ha en sånn i ull vi
Honningmelon Skrevet 8. oktober 2012 Forfatter #8 Skrevet 8. oktober 2012 Huff, håper ikke den jeg har bestilt er stiv. Bestilte den nederste, 110 cm. Den posen vi har nå er kjøpt der, men husket ikke nettsiden. Den er veldig myk og god, så håper vi blir like fornøyd med den nye.
Tuddilidu Skrevet 8. oktober 2012 #9 Skrevet 8. oktober 2012 Søk på gro bag på google. De har mange fine og laaange poser.
Isola&Lille+julegave Skrevet 9. oktober 2012 #10 Skrevet 9. oktober 2012 Grobag er fine kjempekvalitet!! Har de til datteren min på 20 mnd. Bestilte de på nettet. Inkludert frakt og toll kom de vel på ca 450kr posen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå