Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2012 #1 Skrevet 6. oktober 2012 i barnehagen, hvor lenge har dere deres barn i barnehagen på 1 års bursdagen?
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2012 #2 Skrevet 6. oktober 2012 Like lenge som vanlig, kan ikke akkurat avspassere pga at ungen har bursdag. Om jeg hadde hatt fri, hadde h*n nok hatt en kort dag uansett. 1-åringen er nok ikke så opptatt av det uansett.
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2012 #3 Skrevet 6. oktober 2012 Ok takk for svar dem er ikke opptatt av det men dem feirer jo litt i bhg og det har jeg lyst at snuppa mi skal være med på Jeg har fri den dagen ho har bursdag men tenkte å ha henne litt i bhg siden dem skal feire litt, lage noe mat og synge osv. Synes det er kjekt. Er usikker når jeg skal levere/hente ho da. Hvordan gjorde dere det?
Anonym bruker Skrevet 6. oktober 2012 #4 Skrevet 6. oktober 2012 Da ville jeg hatt henne der i kjernetiden, i vårt tilfelle 9.30-14. "Selskapet" er nok innenfor den tiden uansett:-) lykke til:-) 18:59
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå