Marjoriee Dawes Skrevet 3. oktober 2012 #1 Skrevet 3. oktober 2012 Ja er den det? Er så mange som klager på at de får "hengenavle" etter graviditet. Min er der den alltid har vært, men alt under den derimot. Kremt. Og har hengenavlen din isåfall noe med at du har hatt piercing der?? Går det å trene tilbake navlen der den skal? Haha.. Blir bekymret over alle som snakker om denne såkalte hengenavlen.
Gjest Miryks Skrevet 3. oktober 2012 #4 Skrevet 3. oktober 2012 Har mye fett på magen, så navle"hullet" er lengre ned enn det var. Selve navlen er der den alltid har vært, men den er dypere og lenger ned pga alt fettet.. Oioioi, av og til blir jeg impregnert over mine evner til å forklare! (Ja, det skal stå impregnert der...)
Marjoriee Dawes Skrevet 3. oktober 2012 Forfatter #5 Skrevet 3. oktober 2012 Hva er en hengenavle? Ja det skulle jeg også ha likt å vite! :-)
Gjest Sekretøsa Skrevet 3. oktober 2012 #6 Skrevet 3. oktober 2012 Jeg har surt smilefjes på magen ja, om det var det du tenkte på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå