Gå til innhold

Ammehjelp???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Etter å ha ammet min datter som nå er bitt 7 Mnd- har det skjedd noe med brystene mine! Det ene har blitt så stort i forhold til det andre. Snakker 2 cuper større!!! Det ser helt merkelig ut! Hva skal jeg gjøre? Gjør jeg noe feil når jeg ammer? Huff altså! Går det tilbake av seg selv etter ammingen er over???

 

Hjeeelp:(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er ikke unormalt at den ene puppen produserer mer melk enn den andre og da vil det bli en størrelsesforskjell. At forskjellen er så mye som 2str er vel ikke helt normalt, men jeg vil tro det jevner seg ut mye når du slutter å amme.

Skrevet

Sånn plutselig? Det har med andre ord ikke vært sånn gjennom hele ammeperioden? Her har den puppen som var minst i utgpnkt blitt endel større, håper det holder seg sånn :P

Skrevet

Den minste puppen har alltid vært en tanke mindre- men ikke synlig mindre. Nå velter jo den store puppen utfor bhen- mens den andre er inni. Huff! What to do???

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...