Gå til innhold

Burde jeg holde sønnen hjemme imorra? Tørrhoste.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han har hostet litt hele dagen. På kvelden ble det ganske ekstremt og han hostet så han kastet opp en gang. Han klagde på kjempevondt i halsen og gråt pga hosten. Nå har det hjulpet endel når jeg har åpnet vinduet på vidt gap, men han hoster enda og sover ikke.

 

Så.. Burde han være hjemme imorra? Det er så vanskelig å vurdere, og det er ikke bare en gang jeg har blitt hjemme med barn som viser seg å være helt friske dagen etter.

Videoannonse
Annonse
Gjest Lykke Fryd ♥
Skrevet

Når almenntistanden er såpass dårlig at han gråter, kaster opp, hoster, sover ikke og klager over vondt i halsen så tenker jeg at det sier seg selv at han burde bli hjemme i morgen

Skrevet

Hm, virker faktisk som han sover nå. Uten minste tegn til hoste lenger. Kanskje se an natta? Eller så er det åpenbart at han burde være hjemme som du skriver. Nei, syns det er vanskelig jeg altså.

Skrevet

Jeg har hatt det samme her. Men min lille fikk tilslutt litt feber. Og det avgjorde naturligvis alt. Ingen barnehage imorgen.

Skrevet

Uansett feber eller ei,har barna hatt en dårlig natt er det hjemme dagen derpå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...