Gå til innhold

baby (snart 3 mnd) som ikke vil ha mat


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tuller med puppen til mange måltider, vil ikke ha flaske (men får det til, noen ganger går det) og spytter ut om vi gir med sprøyte/kopp.

 

Legger dårlig og ujevnt på seg, og helsesøster stresser (og etter hvert jeg også).

 

Tips mottas med takk.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hm..du burde spørre på helsestasjonen om tips.Sønnen min fikk MME på flaske(avent),plutselig en dag nektet han og ta den.Bare snudde seg og lukket munnen.Helt tilfeldig brukte vi en annen flasketype en dag,en MAM-flaske og da drakk han som bare det.Etter det ville han bare drikke fra MAM-flaskene,de har en helt annet tut;) verdt å prøve.. er forresten melken dere gir på flaske varm nok?

 

Masse lykke til!

Skrevet

Har du sjekket han hos Kraniosakral behandler eller mauell terapeut? Kan være låsninger i nakke som er lette å behandle.

Skrevet

Det er mam-flaskene vi bruker. Men jeg skal prøve andre flasker.

 

Har vært til naprapat, som trykket bort låsninger. Helsesøster stresser mer enn meg foreløpig, så hun har ikke så mange flere råd å komme med.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...