Gå til innhold

Innvendig VS utvendig UL??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt tidlig ul, uke 7 vi kunne se foster sekken. Men kunne ikke se noe hjerneslag :/

Må man ta innvendig ul for og se hjerteskaget så tidlig? Er litt bekymret for at det skal være noe galt:( men det er kanskje ikke garantert at man ser noe uansett så tidlig ??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sikkert bare for tidlig, vi så heller ikke noe hjerteslag på utvendig ul da, så bare at det var en baby. Men i uke 9 var det full aktivitet :)

Skrevet

Håpe på det, legen sa at æ skulle komme tilbake om en måned så skulle vi stadfeste termin. Han hadde sikkert sakt noe om det var noe galt!

Tok ul to dager på rad, siden første dagen kunne han ikke finne foster sekken. Men andre dagen fant han den :) så ut som en stor peanøtt, men var liksom bare mørkt inni der. Kunne bare se formen på foster sekken. Har aldri tatt tidlig ul før, så vet ikke hvordan det skal se ut!

Hi

Skrevet

Huff da... Få® håpe du slipper å se hjerneslag... ;) Men hjerteslag derimot er nok like rundt hjørnet. Jeg skal på tidlig UL på mandag. Er da 7+3 :) Lykke til med neste ul og svangerskapet :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...