Sommerfugl78 Skrevet 19. september 2012 #1 Skrevet 19. september 2012 Er den god å trille på vinterføre? Og om sommeren på litt humpete/ujevn vei? Jeg har en Emmaljunga, tror det er classic sport eller en slik "vanlig" vogn fra 2006. Den likte jeg veldig godt :-) Understellet er litt rustent så jeg ønsker nytt. City cross-understellet er lettere, men vet ikke om det er like godt å trille med? Baggen er helt like fin, så den ønsker jeg å beholde. Men det som er saken er at kalesjen er ødelagt, den er slik at den kan tas av og klipses på sittedelen/sportsvogndelen. Er det noen som vet om kalesjen på en city cross kan klipses av og brukes på den baggen jeg har?
lykkeliten1 Skrevet 19. september 2012 #2 Skrevet 19. september 2012 Vet ikke hvordan vogna er på vinterføre ennå, men vil bare si at den duger skikkelig bra på humpete vei og i ulent terreng. Vi var i skogen med den i sommer og den bestod "testen" med glans mener nå jeg.
Foccacia Skrevet 19. september 2012 #3 Skrevet 19. september 2012 Jeg har bare hatt city cross, gutten min er 1 år og 8 mnd nå. Synes den et fin på vinterføre, har alt i alt vært veldig fornøyd. Det med kalesjen er jeg ikke sikker på, tror ikke det. Vognen ligger i bilen så får ikke sett heller :/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå