Anonym bruker Skrevet 19. september 2012 #1 Skrevet 19. september 2012 Og det skal dekkes av media...Kan ikke de holde seg vekke for en gangs skyld?
Vogndilla Skrevet 19. september 2012 #2 Skrevet 19. september 2012 Enig, la de stakkarene få sørge over jenta si i fred
Gjest Ziva Skrevet 19. september 2012 #3 Skrevet 19. september 2012 Og det blir jo enda bedre ved å spre det her inne!
what a drittkjerring Skrevet 19. september 2012 #4 Skrevet 19. september 2012 Og det skal dekkes av media...Kan ikke de holde seg vekke for en gangs skyld? Media skal ikke inn i kirken, heller ikke være tilstede ved bårenedsettelsen. De kommer til å stå utenfor med tilfeldige som møter opp.
Anonym bruker Skrevet 19. september 2012 #5 Skrevet 19. september 2012 VgTv skal jo sende live fra bisettelsen. Syns ikke de har noe der å gjøre, familien og venner burde få sørge ifred, uten at halve Norge skal kunne sitte å se på.
Gulltopp&Lillebjørn Skrevet 19. september 2012 #6 Skrevet 19. september 2012 Nå har nok ikke vgtv fått lov til å sende direkte, uten samtykke fra familien. Men jeg er helt enig, de burde få ha denne stunden ifred.
Miamimom Skrevet 19. september 2012 #7 Skrevet 19. september 2012 I dødsannonsen i avisene står det at alle som vil er invitert til minnesamvær,så familien ønsker iallefall ikke at det skal forbigåes i stillhet. Når det er sagt er det forskjell på det og at media dekker bisettelsen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå