Anonym bruker Skrevet 17. september 2012 #2 Skrevet 17. september 2012 Mac Dream. Behagelig men sitter støpt uten å bli posete. (ekstremt kresen på komfort og har vrengt av meg jeans rett etter jeg går inn dørstokken. Utenom disse buksene.
LuksusLiv Skrevet 17. september 2012 #3 Skrevet 17. september 2012 Tiger of sweden. De holder seg fine, er veldig behagelig å ha på å får rumpa mi til å se riktig så lekker ut, haha...
☆☆☆ Skrevet 17. september 2012 #4 Skrevet 17. september 2012 Lee Fordi dei går over hoftene mine utan å slarke rundt livet..
Gråsonen Skrevet 17. september 2012 #5 Skrevet 17. september 2012 Levis har noen fine modeller som sitter godt
Mami_ Skrevet 17. september 2012 #6 Skrevet 17. september 2012 Lee (Modell: Scarlett) og Nudie (Modell: Tight Long John), fordi akkurat disse modellene sitter perfekt på min kroppsform som er lang, slank med litt brede hofter
ScaryMama Skrevet 17. september 2012 Forfatter #7 Skrevet 17. september 2012 Mac Dream. Behagelig men sitter støpt uten å bli posete. (ekstremt kresen på komfort og har vrengt av meg jeans rett etter jeg går inn dørstokken. Utenom disse buksene. Fikk veldig lyst til å prøve disse, aldri hørt om de før selv om jeg har jeansdilla! Hvordan er de i størrelsen?
Anonym bruker Skrevet 17. september 2012 #8 Skrevet 17. september 2012 Mac Dream. Behagelig men sitter støpt uten å bli posete. (ekstremt kresen på komfort og har vrengt av meg jeans rett etter jeg går inn dørstokken. Utenom disse buksene. Fikk veldig lyst til å prøve disse, aldri hørt om de før selv om jeg har jeansdilla! Hvordan er de i størrelsen? Jeg er normal 36 eller 28(27) i vidde og bruker 32 i vidde og 34 i lengde. Er du str 38 kan du gå for 34 i vidde. De har en skinny og en litt løsere i beina. Foretrekker siste.
Brillefint - Jadda! Skrevet 17. september 2012 #9 Skrevet 17. september 2012 Og hvorfor? Levis curved! Har latt meg imponere av noen av Nudies modeller. God passform for ei med litt former. Også liker jeg stretch som holder seg fin på leeeenge.
ScaryMama Skrevet 17. september 2012 Forfatter #10 Skrevet 17. september 2012 Mac Dream. Behagelig men sitter støpt uten å bli posete. (ekstremt kresen på komfort og har vrengt av meg jeans rett etter jeg går inn dørstokken. Utenom disse buksene. Fikk veldig lyst til å prøve disse, aldri hørt om de før selv om jeg har jeansdilla! Hvordan er de i størrelsen? Jeg er normal 36 eller 28(27) i vidde og bruker 32 i vidde og 34 i lengde. Er du str 38 kan du gå for 34 i vidde. De har en skinny og en litt løsere i beina. Foretrekker siste. Takk for hjelpen, vet ikke helt om jeg forstod hva slags størrelser de bruker. Ikke vært bort i sånne tall før! Jeg bruker normalt 29 i jeans, da skal jeg ha 34 i mac?
Anonym bruker Skrevet 17. september 2012 #11 Skrevet 17. september 2012 Mac Dream. Behagelig men sitter støpt uten å bli posete. (ekstremt kresen på komfort og har vrengt av meg jeans rett etter jeg går inn dørstokken. Utenom disse buksene. Fikk veldig lyst til å prøve disse, aldri hørt om de før selv om jeg har jeansdilla! Hvordan er de i størrelsen? Jeg er normal 36 eller 28(27) i vidde og bruker 32 i vidde og 34 i lengde. Er du str 38 kan du gå for 34 i vidde. De har en skinny og en litt løsere i beina. Foretrekker siste. Takk for hjelpen, vet ikke helt om jeg forstod hva slags størrelser de bruker. Ikke vært bort i sånne tall før! Jeg bruker normalt 29 i jeans, da skal jeg ha 34 i mac? Da holder nok 34 ja. Kanskje du kunne brukt 32. Men mulig 34 er best. Benlengden er normal. 34 ER 34 ;-)
Sli1 Skrevet 17. september 2012 #12 Skrevet 17. september 2012 I jeans bruker jeg bare guess som regel. De holder seg fine i evigheter, og de har god stretch uten at den sitter dårlig..
It's all about me Skrevet 17. september 2012 #13 Skrevet 17. september 2012 Har vært trofast mot Abercrombie & Fitch og Guess i noen år nå. Abercrombie fordi de har suveren komfort og kvalitet. Guess fordi de sitter veldig bra og ser fine ut. Men aller viktigst så kommer de begge i så små str at de sitter bra selv på en spiker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå