Anonym bruker Skrevet 16. september 2012 #1 Skrevet 16. september 2012 Jeg drakk i går. Hadde eggløsming forje helg og venter mens neste helg. Jeg pleier jo vanligvis ikke å gjøre det, dette var første gang .
Anonym bruker Skrevet 16. september 2012 #2 Skrevet 16. september 2012 Vi har nå vært prøvere i 14 mnd. så om jeg får lyst på et glass vin så drikker jeg det.
Anonym bruker Skrevet 16. september 2012 #3 Skrevet 16. september 2012 ja jeg gjorde det, drakk vin samme kveld som unnfangelsen og noen dager etter. hadde ingen anelse om at jeg var gravid(hadde ikke planlagt å bli det) og gudselov gikk det jo bra med den lille som var hjertelig velkommen
Gjest <3Barn&Engler<3 Skrevet 16. september 2012 #4 Skrevet 16. september 2012 Som prøver gjorde jeg ikke det nei, jeg drakk alkohol mellom mens og eggløsning. Mens med "obs, jeg er gravid" ungen vår, så drakk jeg alkohol mellom el og mens (kondom som sprakk og angrepille var da brukt) ogjeg drakk igjen når jeg da var 5 uker på vei.. Fant ut at jeg var gravid når jeg var 7 uker på vei.. Hadde en helt merkerlig syklus etter fødsel (ble gravid når storebror var 4 mnd) så tenkte ikke på muligheten for graviditet med det første..
Anonym bruker Skrevet 16. september 2012 #5 Skrevet 16. september 2012 Nei, for meg er det en selvfølge å ikke gjøre det.
☆☆☆ Skrevet 16. september 2012 #6 Skrevet 16. september 2012 Ikkje då vi var prøvarar. No har eg ikkje mensen, men drikkinga begrensar seg av amming. Det er ikkje vanskeleg å la ver å drikke, men når vi et ein god middag i godt lag kjenner eg på at eg gjerne skulle tatt eit glas rødvin saman med resten.
valkyrien Skrevet 16. september 2012 #7 Skrevet 16. september 2012 Jeg gjorde det da guttungen ble unnfanget, men det var fordi jeg trodde jeg ikke ville bli gravid på egenhånd. Vi hadde prøvd i 4 år, og skulle igang med prøverør mnd etter, så jeg skulle kose meg med litt vin for siste gang før det...
Gjest yrild Skrevet 16. september 2012 #8 Skrevet 16. september 2012 Jeg hadde min første tur (overnatting) uten barn og drakk vin med en venninne... vi var i og for seg prøvere siden vi hadde sluttet med prevensjon, men jeg var overbevist om at jeg ikke var gravid... men det var jeg jo. Lille snupp har ikke vist noen tegn til at de vinglassene har skadet henne :-)
Gjest Sommerfuggel i vinterland Skrevet 16. september 2012 #9 Skrevet 16. september 2012 Jeg har blitt uplanlagt gravid alle gangene, så jeg skal ikke uttale meg om hvordan jeg ville gjort det i deres situasjon.. Men jeg tenker bare over alle barna som blir lagd i fylla, så såååå farlig er det vel ikke?? Eller?? Sikkert dagens blondie-kommentar, beklager det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå