Gå til innhold

Vondt på høyre side i underlivet.... tror jeg...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har de siste ukene hatt en del vondter i underlivet. Virker som de er lokalisert på høyre side. Kommer sånne slags stikk-smerter. Kan av og til kjennes ut som en kniv blir kjørt rett opp i marsvinet :P Har også kjent disse smertene under samleie, og da også kjennes det ut som det er på høyre side "inni der". Noen ganger når jeg har sitte rolig og reiser meg, kan de komme som lyn fra klar himmel og jeg må bruke noen sekunder på å klare å rette meg opp i stående. Noen som har opplevd lignende eller som har anelse hva dette er? :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nå fikk jeg det igjen... Men nå var smertene ved trusekanten, og kjennes nesten ut som ilinger ned mot høyre lår... auuu :P

Skrevet

Er du gravid? For da kan det fort være ligamentestrekningene du kjenner. Er du ikke gravid har jeg ikke snøre.

Skrevet

dette hadde jeg med første og kjenner det nå også. men hva det kommer av vet jeg ikke. var vell litt distre når jeg var til jordmor og tenkte ikke på og spørre.

Skrevet
Bekkenløsning ?

bekkenløsning kommer vell ikke som smerter i underlivet?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...