Gå til innhold

Tips til feiring av 5 års bursdag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

5 åringen har bursdag like før terminen så tenkte å ha et lite barneselskap hjemme. Noen som har ide til noe å finne på som aktiviserer de og som kan være kjekt for en liten gutt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Spørs jo helt hva han liker da :) men husker en gammel vennine av hadde skatte jakt, eller så kan du henge opp et laken så de kan leke at de fisker ? Noen voksene sitter på andre siden og binder fast godisposer i snora ?:) håper det ordner seg :))

Skrevet

vi fiska godteposer i trappa i 4 års dagen her. men de lekte like fint på egenhand :) trenger ikkje så mangen aktiviteter. men kan vere greit med 1 liten ting. går jo en del tid i mat og. så blir ikkje så lang tid de trenger og bli aktivisert :)

Skrevet

Skattejakt etter godteposer eller fisking av poser hører jo alltid med.

 

En liten lek unger på den alderen liker er å prøve å spise nonstop fra bordet uten å bruke hendene. Hvis to og to gjør det, kan de andre se på.

 

Har dere plass er stolleken moro. Evt gå ut og ha stolleken og potetløp ute.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...