Anonym bruker Skrevet 8. september 2012 #1 Skrevet 8. september 2012 Får forskjellige svar fra alle, så hvis noen er eller har en elektriker der: Kan man sette på varmekabler når det har vært vannlekkasje? Vann under gulvet. Noen sier at vi Må sette det på, andre sier at vi absolutt IKKE skal gjøre det. Noen som VET?
Gjest Ziva Skrevet 8. september 2012 #2 Skrevet 8. september 2012 Elektrisitet og vann er aldri en god kombinasjon. Spørsmålet er om vannlekasjen har trengt igjennom til ledningene, er vannet fjernet? Eller har dere tenkt til å sette på varmen for å få vannet til å fordampe? Er nok ikke så dumt å få fagfolk til å sjekke tilstanden før dere skrur på kablene.
Anonym bruker Skrevet 8. september 2012 #3 Skrevet 8. september 2012 Mannen min sier NEI! Du kan risikere at alt bare sier "poff" ifølge mannen Han sier dere burde få sjekket det ut, eller la det stå noen dager å tørke før dere slår dem på.
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 8. september 2012 #4 Skrevet 8. september 2012 Blande vann og strøm? Kan bli veldig dyrt. Vær sikker på at det ikke er vann i systemet får du slår på. Og hva er argumentet for å slå på? Tørking?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå