Gå til innhold

Hvem er


Anbefalte innlegg

Skrevet

Mammaen og pappaen til ameliah?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Noen som bor sør i landet, over 25 år, bor sentralt i leilighet, muligens Oslo. Kvikke, oppegående mennesker som venter sitt første barn.

Skrevet

Noen som er helt ordinær, men som ønsker å være spesiell og derfor putter på stumme bokstaver i navnet i et forsøk på å skille seg ut.

Skrevet

Arbeiderklassepar i begynnelsen av tyveårene, fra Jessheim. Synes amelia er et fint navn, men skulle plutselig veldig lite til før det ble Harry.

Skrevet

Basert på skrivemåten: analfabeter..

Skrevet

Et ungt par i 25 26 års alderen. Bor i utkanten på en mellomstor by og har et pent og strøkent funkis hus. Barnerommet er rosa fra tak til gulv og ameliah er alltid tornerose i karnevalet i barnehagen.

 

Mamma liker å scrappe og går på aerobic. Hun har ikke utdannelse, men har en god jobb som daglig leder i en frisørsalong. Pappa har bachelor i økonomi og har jobb i banken.

 

De ser for seg å få et barn til snart, som skal hete enten noah eller nathalie.

Skrevet

Ser at jeg leser navnet veldig forskjellig om den h'en er der eller ikke. Leste først amelIah, med trykket på i'en.

Men når noen skrev det uten h litt lenger ned leste jeg amElia, med trykket på e'en..

 

HI, hvilken uttale bruker dere?

Skrevet

Med trykk på Een bruker vi

 

-hi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...