Anonym bruker Skrevet 2. september 2012 #1 Skrevet 2. september 2012 Koster 3.500 kr for 11 ganger. Så kommer bøker og CD i tillegg. Da håper jeg kurset er verdt pengene. Jeg vurderer å begynne neste uke.
Gjest Mine ♥ ♥ ♥ Skrevet 2. september 2012 #2 Skrevet 2. september 2012 Jeg gjorde det da jeg var 19 (for 11 år siden ), da betalte jeg vel ca 1000 eller 1500 eller noe sånt. Var bra kurs, jeg kom og kunne ikke et ord spansk..lærte masse dessverre så har jeg ikke vært flink til å bruke språket så jeg har nok glemt en masse nå
Anonym bruker Skrevet 2. september 2012 #3 Skrevet 2. september 2012 Det er stort sett bra kurs, men kommer jo mye an på læreren. Jeg tok russisk der, og den læreren hadde nok ikke andre andre kvalifikasjoner for å undervise, enn at hun kunne språket (var russisk). Har også tatt italiensk og det var mye bedre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå