Anonym bruker Skrevet 1. september 2012 #1 Skrevet 1. september 2012 Å være deprimert og irritert pga hormonspiralen?
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 1. september 2012 #3 Skrevet 1. september 2012 Ja desverre. Jeg var et sant mareritt å ha med å gjøre.. Jeg var så sint på alt og alle og gråt av ingenting. Så slitsomt for kjæresten, familien og meg. Måtte ta den ut etter to uker da orket jeg ikke mer og da kom jeg kjapt tilbake til meg selv heldigvis.
Anonym bruker Skrevet 1. september 2012 #4 Skrevet 1. september 2012 Uff, tror jeg blir gal snart. Er så synt på gubben uten grunn, og så hormonell!! Har hatt spiralen i 7mnd nå og orker ikke mer! Klarer ikke å være glad over noe som helst og er ofte lei meg uten grunn. Har også hatt smerter i underlivet den siste uka. Gleder meg til å ta den ut!!
Anonym bruker Skrevet 1. september 2012 #5 Skrevet 1. september 2012 Tusen takk for svar. Skal te den ut om noen dager. Gleder meg til det!!
Anonym bruker Skrevet 1. september 2012 #6 Skrevet 1. september 2012 Absolutt. Er forskjell på hvor sensitive vi kvinner er for kunstig tilførte hormoner, og noen av oss er dessverre hypersensitive...
Gjest Tullmusa83 Skrevet 1. september 2012 #7 Skrevet 1. september 2012 Samboer her har sagt at han flytter ut hvis jeg begynner på hormonring igjen. Så regner med at hormonspiral kan gi samme effekt.
Lille♥mitt Skrevet 1. september 2012 #9 Skrevet 1. september 2012 Ja desverre. Jeg var et sant mareritt å ha med å gjøre.. Jeg var så sint på alt og alle og gråt av ingenting. Så slitsomt for kjæresten, familien og meg. Måtte ta den ut etter to uker da orket jeg ikke mer og da kom jeg kjapt tilbake til meg selv heldigvis. Ble du "hormonell" med en gang du satte den inn? Jeg satt den inn for 5 dager siden og har ikke merket noe så langt. Betyr det at jeg er "trygg" da?
Anonym bruker Skrevet 1. september 2012 #10 Skrevet 1. september 2012 Ja desverre. Jeg var et sant mareritt å ha med å gjøre.. Jeg var så sint på alt og alle og gråt av ingenting. Så slitsomt for kjæresten, familien og meg. Måtte ta den ut etter to uker da orket jeg ikke mer og da kom jeg kjapt tilbake til meg selv heldigvis. Ble du "hormonell" med en gang du satte den inn? Jeg satt den inn for 5 dager siden og har ikke merket noe så langt. Betyr det at jeg er "trygg" da? Jeg merket det etter 4 uker Hi
Lille♥mitt Skrevet 1. september 2012 #11 Skrevet 1. september 2012 Ja desverre. Jeg var et sant mareritt å ha med å gjøre.. Jeg var så sint på alt og alle og gråt av ingenting. Så slitsomt for kjæresten, familien og meg. Måtte ta den ut etter to uker da orket jeg ikke mer og da kom jeg kjapt tilbake til meg selv heldigvis. Ble du "hormonell" med en gang du satte den inn? Jeg satt den inn for 5 dager siden og har ikke merket noe så langt. Betyr det at jeg er "trygg" da? Jeg merket det etter 4 uker Hi Hmm, ok. Får se det an da
Gjest Juliea - kukløsklan Skrevet 2. september 2012 #12 Skrevet 2. september 2012 Ja desverre. Jeg var et sant mareritt å ha med å gjøre.. Jeg var så sint på alt og alle og gråt av ingenting. Så slitsomt for kjæresten, familien og meg. Måtte ta den ut etter to uker da orket jeg ikke mer og da kom jeg kjapt tilbake til meg selv heldigvis. Ble du "hormonell" med en gang du satte den inn? Jeg satt den inn for 5 dager siden og har ikke merket noe så langt. Betyr det at jeg er "trygg" da? Jeg merket det etter 4 uker Hi Ja jeg ble hormontroll dagen etter tror jeg allerede. Huff håper du er trygg, men ser jo det kan ta lenger tid før man blir et monster
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå